Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba? Szept.23. -menzi.5. en...

Baba? Szept.23. -menzi.5. en gorcsok, majd 8. a enyhe verzes.5. es 6. an egyutt voltunk a parommal.7. ota erzes mintha valami vegig menne a petevezetekemen,13. hajnalban arra ebredtem, hogy megkonnyebultem, azota feszules meh kornyeken.

Figyelt kérdés

Es meg ami meglepo, hogy a kutyusom mindig kulon alutt, mo st minden este a kozelemben alszik.Tudni kell, hogy amiota abbahagytam a gyogyszert majus 31-34 napos a ciklusom, mar ket eve is igy alt be mikor abbahagytam.

Nem bannam, ha baba lenne, de felek remenykedni.Mi okozhat meg ilyen tuneteket?



#baba #görcs #enyhe verzes
2012. okt. 15. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is akkor volt utolso menzi:) remélem nekem is baba:)
2012. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg tesztelj. Egyébként én semmi ilyesmit nem éreztem amikor terhes voltam
2012. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hormon problèma is lehet ez a köztes vérzés!

Ha nem jön meg várj 2 napot, majd tesztelj!

Ne hamarabb, mert csak csalódás a vége ha negatív!

2012. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. válaszoló: szorítok, hogy sikerüljön

2. válaszoló: nem addig semmi képp nem tesztelek, nincs annál rosszabb, mint negatív tesztet kapni

3. válaszoló: én is gondoltam erre, ilyen hónapom még nem volt, hogy ennyi görcs, szurkálás lett volna. Szerintem jövő héten mindenképp orvos, ha baba, ha nem.

2012. okt. 16. 05:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Drukkolok Neked hogy baba legyen! De a tünetekre nem szabad alapozni... én is produkáltam minden féle tünetet amikor nem voltam terhes, és utána jött a csalódás :( Amikor meg terhes lettem, akkor tényleg semmi tünet, már vártam is hogy megjön, aztán mégsem.

Nagyon drukkolok Neked, remélem megírod majd mi történt.


2. válaszoló

2012. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is attól félek, hogy csak produkálom a tüneteket, de ilyen hónapom, hogy szinte minden nap fajdogált a hasam alja, és hogy ovukor enyhe vérzés még soha a 15 év alatt, amióta megvan a menstruációm. Igaz jó pár évig tablettát is szedtem, mert görcseim voltak.

Köszönöm a válaszokat, és majd jelentkezem, ha most nem is, de remélem sikerül majd! :)

2012. okt. 16. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!