Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális ez az...

Szerintetek normális ez az emelkedés a 28. ,29. napon?

Figyelt kérdés

[link]


Miért ilyen későn? Ha most próbálkozunk, lehet még baba belőle?


2012. okt. 18. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
az ovu teszted pozítiv, akkor amiatt, akkor van ovulációd. Vannak késői ovulációk, nekem is abból lett meg a baba. Az együttléteket nem látjuk, de gondolom, együtt vagytok 2-3 naponta. Ha igen, akkor esélyes a baba, még mérjed pár napig, hogyan változik a hőd.
2012. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és igen, próbálkozzatok még nyugodtan. :)
2012. okt. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha jól láttam az előző ciklusod 25 napos volt! Az ovutesztet későn kezdted el, már a mensi után rögtön kellett volna ilyen rövid ciklusnál, sőt szerintem hamarabb is volt az ovud amit a gép nem jelöl. én két ciklusgörbét vezetek és mind a kettő mást mutat azért írom ezt. Szóval a késői ovuteszt lehet attól pozi mert már terhes vagy, ugyanis a lh nem esik le terhesen, míg mensi előtt igen leesik a szintje, ezért használják sokan jóstesztnek. én ahelyedben vennék ma egy terhestesztet és holnap reggel tesztelnék. sajnos nem jelölöd az aktusokat, pedig nem lenne rossz mert még azt is látnád hogy kisfuúra vagy kislányra vagy esélyesebb, még utólag bejelölgetheted ám! Csak annyit kérek írd meg ha teszteltél, és ha jól láttam a görbédet! Köszi és sok szerencsét!
2012. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!