Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Titeket nem háborít fel, hogy...

Titeket nem háborít fel, hogy néhány ember tudatosan a semmire, a nullára szül?

Figyelt kérdés
Sokan akarnak most körülöttünk gyereket és csak kapkodom a fejem, hogy mire, hova. Van ilyen pár a környezetetekban, ha igen, akkor náluk milyen a helyzet, gondolok itt ilyenekre, mint: munka, tisztaság, ház, párkapcsolat. Nem volt olyan, hogy kiakadtál, mert pl a párnak sincs mit ennie nemhogy egy babának?
2012. okt. 18. 22:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
nem. az ő dolguk. változtatni úgysem lehet rajta, hülye lennék ezen idegeskedni.
2012. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 cavalli ***** válasza:
64%
Nem hiszem, hogy ezek olyan problémák lennének ami miatt valaki ne érdemelné meg a gyereket, hacsak nem extrém esetről beszélünk. ha 2 ember szereti egymást és családot akarnak, úgyis megoldják a problémákat, mert mindent meg lehet oldani. Én nem hiszem, hogy a gyerekvállalást pl a tisztaság befolyásolja. Mi sem úszkálunk a pénzben, kutyát tartunk lakásban, de szeretjük egymást , törkeszünk arra, ha lesz bab akkor ne kelljen nélkülöznie. Gyakran takarítunk, pedig sokszor érzem, hogy rosszul néznek ránk a kutya miatt. Szerintem irigységből érzed ezeket a dolgokat.
2012. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 cavalli ***** válasza:
77%
bocsának rosszul írtam. pl a tisztaság NEM befolyásolja
2012. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

Ha az emberek arra várnának, hogy mikor lesz "ideális" a helyzet gyerekvállaláshoz, akkor hamarosan kihalnánk itt a kis országunkban, de egész Európában is gyatra a helyzet.

Akinek van pénze, az nem szül, vagy max. egyet-kettőt.

Tisztelet a kivételnek!

2012. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Második! Ugye most viccelsz? A tisztaság nem befolyásolja a babavállalást? Egyből magadra vetted, nem az a baj, hogy valaki állatot tart, az nem érdekel, takarítson utána és kész, de amikor a wc-ben a karima alatt áll a k*k*, nuku fertőtlenítés, langyos vízzel való mosogatás mosószer nélkül....
2012. okt. 18. 22:23
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

"karima alatt áll a k*k*"


Nem tudom kedves Kérdező, hogy hány gyereked van, és mekkorák, nekem kis gyerekeim vannak, és jelenleg naponta kb. 5x takarítom a WC-t, mégis van, hogy bemegyek, és "karima alatt áll a k*k*", mert ugye önállóak a drágák, de nem mindig sikerülnek a dolgok még, hiába tanítom, és minden használatuk után meg nem megyek be.

:o)

De ezzel jócskán eltértél kérdésed tárgyától azt hiszem...

4

2012. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem háborít fel.. nem érdekel.. és az sem hatna meg ha putriba szülné.. az ő élete nem az enyém.. mit foglalkozol ezzel? Sok időd lehet ha a wc karimája alatt keresed a gyerekvállalás fő értelmét.
2012. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Második! Ne haragudj, későn vettem észre, hogy javítottad a válaszod!

6 válaszoló! Nekem nincs még babám, ami ebben elszomorító, hogy ennek a konkrét párnak sincs, szóval úgy k*k*s a karima, hogy két huszonéves, egy pici albérletet, magukra nem tud kitakarítani. Nincs szó gyerekről, hogy esetleg baleset és emiatt olyan, csupán az, hogy jó esetben is 2-3 havonta takarítanak.

2012. okt. 18. 22:31
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

háhááá

7#-esss ez jó.


Nem háborít fel. Sőt, megvallom volt idő amikor felháborított, de akkor épp nem volt nekem még, és baromira ráértem ilyenekkel foglalkozni, sőt! IRIGY voltam arra a párra, aki vállalta a körülmények ellenére...

és te? Irigy vagy-e és nagyon ráérsz-e? Érdemes ezen elgondolkozni...


valamint: egyéni szoc.problémájuk, és ha nekik így kerek az életük kakkás karimával, hát... akkor ez van.

2012. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Èn sem akadok ki ezen,mert ilyenek mindig is voltak,mindig is lesznek...

Sajnos a takarítás nem pénz kérdése,ebben igazad van...

Hogy a párkapcsolatukkal mi van,azt megint nehéz kívülállóként megítélni,nemtudom ezen mit értesz...(veszekednek,megcsalja...?)

Munkanélküliség....hmmm...ez igen,ez már egy nagyobb probléma...és igazából MINDENKI megérdemli a babát,és hogy hogyan dönthetjük el,ki az aki nem "érdemelné" meg a babát,azt egyszerü eldönteni,gondoljunk bele,hogy mi magunk szeretnénk-e abba a családba születni?

De azt akkor sem szabad/nem illö ezen kattogni,hogy Ök kapnak a sorstól egy babát...Ès igen tudom,vannak azok,akik megtesznek mindent a babáért,dolgoznak egy életen át,van házuk,tiszták,és valamiért üres a gyerekszoba,mert nem jön a gólya :(

Èn ebben a helyzetben vagyok,most a 7. hónapban,hogy nem jön a gólya...

2012. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!