Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt úgy, hogy a...

Más is volt úgy, hogy a terhesség elején nospat szedetett vele a nőgyógyász? Ez normális dolog? 3*1 szemet kell szednem.

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm nehezen esett teherbe, vagyis egy műtét kellett hozzá, hogy a petevezetékét átjárhatóbbá tették. Neki ha jól tudom magnéziumot kell szednie, ami szintén görcsoldó mint a nospa. Bár valószínű lényegesen kevésbé erős. De ha doki írta, biztosan tudja mit csinál. Ha nem aggódsz, kérdezz meg egy másik orvost is, vagy ettől a mostanitól kérdezz rá az okára, és hogy nem lenne e elég a magnézium.
2009. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt kellett szednem, ugyancsak 3x1-et. Pár hónapja volt már egy vetélésem és mivel ez görcsoldó, gondolom ezért írta fel. Én megbízom a dokimban.
2009. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. máj. 13. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!