Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim első napján feküdtem...

A mensim első napján feküdtem le a barátommal védekezés nélkül! Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Vízben csináltuk,a mensim első napján(még nem volt vér,csak barnás folyás)
2008. máj. 20. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2008. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja,és nem ment el...
2008. máj. 20. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Áh... nem hinném... 0,0001 % :-)
2008. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Bármikor lehetsz az, de mi az isten p*csájáért nem védekezel ha nem akarsz még gyereket?
2008. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel nem, bár a szakirodalom említ olyan eseteket is amikor az orgazmus ovulációt indított el, az pedig ugye...

Legközelebb jobban vigyázz!

2008. máj. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kicsi rá az esély. Én is voltam hasonló helyzetben és végigparáztam az egész hónapot. Már mindenre felkészültem és szinte be is beszéltem magamnak a terhességet. (Persze jóval fiatalabb voltam)

Tanultam az esetből, az volt az utolsó ilyen. De mindent egybevetve alig van rá esély.

2008. máj. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az is egyfajta védekezés, ha mensi alatt csináljátok, mert iszonyat kevés a valószínűsége a terhességnek (káromkodós válaszadónak üzenem, hogy gumi mellett sem kisebb!! A százalékos értékek a statisztikák szerint körülbelül egyeznek 0,01%). Mi négy éven át (!) csináltuk úgy a párommal, hogy a mensi napjain az elsőtől az utolsóig egyéb védekezés nélkül, és semmi gond nem lett...

Viszont mikor akartuk már a babát, rögtön elsőre összejött:) Akkor persze nem a mensire időzítettük.

Hozzá kell viszont tenni, hogy a védekezés akkor a legtutibb, ha kombinálod más védekezési módokkal. De elég kevés olyan párral találkoztam eddig, akik tablettát szedtek, gumit húztak, spirált tettek fel és emellett csak a mensi alatt csinálták:D

2008. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!