Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét múlva nem várom, tünetei...

1 hét múlva nem várom, tüneteim nincsennek, étvágyam sokkal jobb puffad a hasam, a höm 37, ami szokatlan, mert nekem 36.5, szokott lenni. Folyásom nagyon kevés, fehér krémes, egyszer volt nagyobb mennyiség, az is fehér, krémes. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baba erősen gyanusak a jeleid. Melleddel mi a helyzet? Bár nem kötelezőek a tünetjelek, van akinek nincs is. Ha nem jön meg utána tesztelj!! Ha akkor is negatív és még mindig nem jön ismételj pár nap múlva. De még akár meg is jöhet terhesség alatt általában az első 3 hónapban előfordul!!
2008. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,az a helyzet,csalodtam már,néha szurkál a jobb oldalam,a melleim nem fájnak,de nekem az elsö lányomnál is 6 hetesen kezdett fájni.
2008. máj. 21. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
A nem várt menzi előt 2 nappal már tesztelhetsz!
2008. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!