Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap voltunk együtt, és...

Ha tegnap voltunk együtt, és ma lett pozitív az ovu teszt, akkor ma is együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Azért a kérdés, mert olvastam, hogy 2 naponta érdemes együtt lenni, a minden napitól felhigul az ondó, ergo nem sokat ér....
2012. okt. 21. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
ártani nem árt..!
2012. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, csak ha alapból 2 naponta vagyunk együtt, akkor úgymond "bekavar", ha most is együtt leszünk, akkor mától számítva újra 2 naponta legyünk együtt, vagy holnap is és akkor 3 napon át minden nap, aminek nem sok értelme lenne, mert éretlenek a hímivarsejtek...
2012. okt. 21. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyira baromság ez, hogy éretlenek, és max, egy kicsit kevesebben vannak. A hímivarsejtek nem egy nap alatt érnek meg.
2012. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, épp ezért kell nekik több idő, ha naponta "le vannak csapolva", akkor lesznek a helyükön újabbak az ondóban, de azok éretlenebbek még, nem biztos, hogy meg tudják termékenyíteni a petesejtet
2012. okt. 21. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ma lett pozi a teszt, akkor holnap tökéletes az együttlét.
2012. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hímivarsejtek akár 3 napig is életképesek "bejutás" után. De az előzőnek is igaza van.
2012. okt. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia én nem ovuteszteltem uh-n voltam mondt mult honapban a dokim vagy aznap vagy másnap reped meg a tüszöm aznap másnap együt voltunk rá 11nap pozi is let a tesztem:-)igaz nem sokáig mert 5hetesen el vetéltam de nekünk be jöt hogy 2napig együt voltunk egymás után!
2012. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszi mindenkinek!

Amúgy az elmúlt 3 napban minden este együtt voltunk... :) ezután meg majd 2 naponta, most már túl vagyok a pé-n, elvileg már úgysem esélyes a baba...

2012. okt. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!