Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vérzek (márpirosan és nem...

Ha vérzek (márpirosan és nem csak barnázás) tuti elmegy a baba? Voltmár akinek megmaradt? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Azonnal orvos.Még nem biztos,hogy el megy a baba.Ìrni fog rá valamit.

Ügyelet!!!!!

2009. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki barnázgatot? Én nagyon drukkoltam,hogy ne legyen baj,de igen sajnos szerintem elvetéltél. Ezt hivják korai vetélésnek.Irtam a másik kérdésednél,hogy nekem is volt sajnos.Én nem mentem orvoshoz csak telefonon konzultáltam vele mert elég erős vérzésem volt és sajnos igy már nem tudott semmit tenni,viszont pár napra rá csinált egy uh-t,hogy rendesen kitisztultam-e. Nem tudom mennyire vérzel és,hogy görcsölsz-e. Én fel se tudtam kelni. Hát mégegyszer is nagyon sajnálom,de hidd el biztos volt oka,valószinü nem volt egészséges a babi és azért nem tapadt meg rendesen. Most tudom,hogy ezzel nem lehet vigasztalni,mert engem se lehetett:(
2009. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én terhességem 5. hetében nagyon erős vérzésem volt egy este. Azt hittem vége. Sajnos az az előtti baba elment, szintén az 5. hétben. Mi mentünk rögtön az ügyeletre, bár én szinte biztos voltam benne, hogy menthetetlen. A babának semmi baja nem volt, utána sem. Kb. 2 napig tartott. Hogy mitől volt az a nagyon erős vérzés, máig nem tudom. De a babó megmaradt. Épp ma töltötte be a 8. hetet.
2009. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) A remény halmeg utoljára,remélem megvan a picim:)
2009. aug. 9. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ide írsz ilyen kérdést?? MIért nem mész azonnal az orvoshoz???
2009. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.1.vagyok.

Hogy vagy??Mit mondott a doki??

Írj.....

2009. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jól vagyok köszönöm.Mindennap imádkozom,h hátha megmarad a baba.Nagyon szeretném.Eszek,iszok rendesen.Pénteken orvoshoz megyek,majd megírom mi volt.:)
2009. aug. 10. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj péntekig!A kórházban,amikor a kisfiam született,találkoztam egy lánnyal,akiből szó szerint ömlött a vér,többször mondták,hogy tuti elvetélt,küldték uh-ra,de a baba élt!!!Szigorúan feküdnie kellett 1 hétig,amikor is elmúlt a vérzés,amit vérömleny okozott. Azóta találkoztunk,megvan a babája,nagyon szép kisfiú.Szóval van remény,de ehhez orvosi felügyelet kell. Nem okoskodni akarok,remélem,nem úgy veszed.
2012. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most látom,hogy nem mostani a kérdés. Bocsi,nem néztem,mert ezt dobta fel az elsők között. Remélem,azóta már van egy édes gyerkőcöd!
2012. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!