Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kb.2 hete folyamatosan...

Már kb.2 hete folyamatosan feszül a mellem. (A többi lent) Ezek alapján mit jósoltok?

Figyelt kérdés

Hüvelygyűrűvel védekezünk, minden szabályt betartva, de nagyjából másfél-2 hete egyfolytában feszülős-izomlázas érzés bujkál a melleimben. A bimbók szinte érzéketlenek. Más tüneteim nincsenek, leszámítva néhány pattanást, amik nem voltak jellemzők rám, meg hangulati labilitás.


A héten ellátogatok a dokihoz, de addig is... szerintetek mi a helyzet?



2012. okt. 23. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha semmi màs terhességi tuneted nincs, a mellfàjdalombol nem kovetkezik egyèrtelmuen terhesség. Nekem minden pè utàn èrzèkenyek a melleim egèsz mensiig. Egy ismerosom nagy mellfeszulèssel ès èrzèkenysèggel kuzdott, kiderult, hogy magas a prolaktin szintje. Mivel azonban van, akinek semmilyen tunete sincs terhesség ellenère sem, igy kizàrni sem lehet, szoval a mellfàjdalom sem egyiket, sem màsikat nem jelenti feltètlenul. Nem akkoriban volt ovud?

Az orvos majd megmondja mi a helyzet, de talàn tesztelj egyet, hàtha mutat valamit.

2012. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül is éppen középtájon voltam, amikor elkezdtek feszengeni. :) Lehet, hogy tényleg az ovuláció kavart be. Ma vagy holnap kellene megjönnie pont. A válaszodat pedig köszönöm :)
2012. okt. 23. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
És azóta mi a helyzet? Mert engem is ugyanez a kérdés gyötör, ráadásul nekem menzesz előtt kezdett fájni-feszülni, ami még oké is, de már vagy egy hete elmúlt... És szintén nem valószínű a terhesség, mert mondom, megjött + teszteltem is utána, az is negatív lett, de persze úgyis megyek majd dokihoz, de akkor is, addig is, tökre idegesít, már két hete folyamatosan...
2015. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!