Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegytes Kismamák,...

Clostilbegytes Kismamák, Anyukák, és aki még ezt szedi, kérném tapasztalataitokat, és tanácsotokat, nektek hogyan vált be?

Figyelt kérdés
Október 16-án voltam nőgyógyásznál és kiirta nekem a clostilbegyt tabit 5 napig 1 szemet. 17.én elkezdtem szedtem 21-ig. A ciklusom sajnos hosszú 36naposak és peteérésem sincsen nagyon június óta ahogyan 6 hetesen sajnos elvetéltem!Október 11.-16.-ig volt meg a mensim, akkor most mikorra is várhatnám a peteérésem? légyszi segitsetek, babát szeretnénk már nagyon! Válaszotokat előre is köszönöm!
2012. okt. 24. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez a második Clostis hónapom, de nem egymás után.Az első 3 hónapja volt hogy megnézzük volt-e peteérésem.Hát volt tőle a ciklus 14. napján, és 28. napra meg is jött akkor sajna,de legalább beállította a ciklusomat 28 napra, mert nekem is 30-32-34 napra jött meg mindig. Múlt hónapban kaptam még 2 havi adagot, peteérésem most is volt tőle, az eredményt még várom ( a ciklus 27. napján vagyok jelenleg), de tesztelni majd csak akkor tesztelek ha kimarad októberben a menzeszem.
2012. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bocsi az lemaradt, hogy nekem a ciklus 2. napjától 5 napon keresztül napi 2 szemet kellett szednem.
2012. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi hogy irtál! Drukkolok nektek hogy összejöjjön a babó!

Én most nagyon kivagyok, nem tudom egyszerűen kiszámolni hogy mikor lesz peteérésem! Te most hogy csinálod a számitást? Nekem a mensim augusztus 31-szeptember 4-ig tartott, most 11- 16-ig de ez az első clostis hónapom és egyszerűen nem tudom hogy számoljam...:(

2012. okt. 24. 14:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,hogy hőmérőzöl az alapján nagyjából betudod lőni mikor van peteérésed! Az összevissza ciklusoknál mást nem tudok javasolni!
2012. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én nem igazán számoltam mert konkrétan éreztem a peteérést.Úgy szúrkált a petefészkem hogy csak na,és a tojcsis nyák is megvolt.Szerintem neked is mostanában esedékes, ha jól számoltam ma vagy a 14. ciklus napon.A gyógyszer szedése előtt nem igazán éreztem hogy lett volna peteérés, csak saccoltam, de most érzem.És a vérkép is azt mutatta hogy volt, mikor először szedtem a clostilt akkor is, de sajna mégsem lett baba. Reméljük majd most :)Sok sikert neked is!Szurkolok!

2012. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a jó kivánságod, én is viszont kivánom neked! :) Igazából sosem hőmérőztem, meg most ha elvileg esedékes a peteérésem akkor már a pár nap számithat hőt mérni? Köszi a válaszotokat tényleg, megpróbálok magamon erőt venni megint, csak nagyon nehéz, mert nagyon izgulok meg minden...:S meg kicsit félek attól hogy nem jön össze.
2012. okt. 24. 15:09
 7/13 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Együtt érzek veled, bár én még sajnos nem voltam terhes, már egy éve próbálkozunk, de nem adom fel.Hőmérőzni én nem hőmérőzök mert nagyon változó mikor kelek fel ( attól függ a férjem hányra megy dolgozni) így nem biztos hogy érvényes eredményeket kapnék.De ha továbbra sem fog összejönni megpróbálom azt is. Addig meg marad a 2-3 naponta az akciózás a drágámmal :-)Kivizsgáláson voltatok már egyébként? Mi már igen és elvileg minden rendben ( van peteérés, párommal is minden rendben)A dokim szerint ha nem jön össze a gyógyszertől a baba, akkor januárban átjárhatóságit csinálna.

2012. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem kivánom hogy megtudd milyen érzés amin eresztűl mentem, nagyon rossz, szoritok nektek hogy minden rendben legyen! Mi a vőlegényemmel minden nap este együtt vagyunk.:) Igy remélem hamarabb összejön. Vele minden rendben van, velem van ez a kis gubanc hogy nehezebb teherbe esnem a kelleténél,(junius óta) és most kell ez a closti is :S Remélem valamivel megkönnyiti a helyzetet mind kettőnknek! Nekem tegnap előtt elkezdett feszűlni a jobb petefészkem,kicsit görsölgetett meg bele szúrt akkor most ez majd a peteérést jelenti?
2012. okt. 24. 15:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nálam azt jelentette:-)Nekem a doki nem javasolta a mindennapos együttlétet, csak peteérés előtt,és alatt.Azt mondta 2-3 naponta elég, hogy termelődni tudjanak a kis fickók :-)
2012. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát remélem nálam is :) Páromnak eléggé van termelése szerencsére igy elég neki 24 óra hogy termelődjenek jól a kis fickók. Az előző is igy sikerűlt! :) Levelezhetnénk e-mailben hogy eltudjuk mondani egymásnak mit tapasztalunk, ha van kedved.
2012. okt. 24. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!