Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megosztanátok velem a tapaszta...

Megosztanátok velem a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Azt hittem január elsején kell megjonnie a mensimnek,aztán ma rájottem,miután megnéztem a ciklus .hu-t,hogy ma kellett volna...Reggeltol borzasztóan érzem magamat,olyan fáradt vagyok,hogy nincs erom folallni szinte.A hom 37.2 volt reggel,peteérestol 37 folott van,par napja pedig még magasabb.A mellem fáj,de mar tobb mint egy hete,egyre erosebben.Az utóbbi hetekben,elfoglalt voltam,sok probléma úgy hogy nem gondolkoztam a gyerektémán abszolut,így nem képzelhetem be a tuneteket.Pár napja volt mindjárt megjon érzésem,de elmúlt.Ma ujra kezdodott.Ha a mensim keszulodne,már elmúlt vola a mellfájásom?Mert egyre rosszabb...Elore is koszonom,ha megosztjatok velem a tapasztalataitokat! :)
2011. dec. 30. 16:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még terhes,nincs tapasztalatom sajnos.De eléggé baba gyanus vagy.Nem csinálsz egy tesztet? és akkor kiderül:)
2011. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szia,

jártam már így kb.3 honappal ez elott.Sajnos vetélés lett belolle.Szorítok hogy baba legyen.Csinalj egy tessztet:)

2011. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Koszi,hogy írtál,aranyos vagy.:)tesztet késobb szeretnék,azért kérdezem,hogy mások éreztek-e hasonlókat,hogy konnyebben teljen az ido addig...és esetleg okosabb legyek masok tanácsaitól...:)
2011. dec. 30. 16:17
 4/25 A kérdező kommentje:
Koszonom Neked is...Sajnalom,hogy elvetéltél,de kívánom,mihamarabb újra sikeruljon.:)
2011. dec. 30. 16:18
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem bírnék várni:) Bárcsak hasonló helyzetben lennék mint te:)
2011. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem soha a hőmet, mindien terhességnél csak annyit tudtam, hogy mikor kellene megjönnie. a nemvárt előtt 3-4 nappal kezdtem el érezni a tüneteket. megjön érzés, iszonyat nagy fáradékonyság és éjjeli pisilések.

mellfeszülés és méhfeszülés az a menzi elmaradása után jelentkezett ált. 1-2 nappal.

2011. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Koszike,nektek is...:)en is voltam már terhes,de nem voltam fáradt csak késobb,es nem is pisiltem sokat vagy ilyesmi...szinte tunetem sem volt csak nem jott meg.Illetve a mellszurkalas,az megvolt.Most nem tudom mi lesz,várok.MEGÍROM MAJD,MI LETT A VÉGEREDMÉNY...
2011. dec. 30. 16:30
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

szia!mi most várjuk a 2. babát,mindkettőnél az alhasam fájt,mielőtt meg kellett volna jönnie pár nappal,és olyan voltam reggel már ébredés után,mintha egész éjjel buliztam volna.a cicim nem fájt egyiknél sem,vagy legalábbis nem annyira,hogy felfigyeltem volna rá.a tesztek viszont csak a nemvárt utáni 4.,illetve 5.nap lettek pozitívak.

jó egészséget

egy 21 hós kislány 30 hetes anyukája:)

azért majd írd meg,mi lett

2011. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó válaszoló..:)Az én kislányomnál is csak egy hét késésnél lett pozitív a teszt...koszi a választ,mindenképpen jelentkezek....:)
2011. dec. 30. 18:39
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem is mindjárt megjön érzésem volt, de nem is igazán számolgattam a napokat. Hanem amikor nem jött, arra lettem figyelmes, hogy ráz a hideg egész nap. Pedig nem vagyok fázós egyáltalán. Aztán aznap még délben csináltam egy 10es tesztet és azonnal pozi lett.

Soha nem mértem a hömet, de ezerszer olvastam róla, hogy fenn marad terhesség idején:)

2011. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!