Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mostmar mindig igy lesz?...

Ez mostmar mindig igy lesz? Kezdek aggodni, megosztanatok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Pco-val diagnosztizaltak nemregiben, gyors utanajarassal, es kivizsgalassal (fizetos vervetel + endokrinologus), mult het kedd ota mar szedem a gyogyszert. Hormonokkal nincsen baj szerencsere "csak" egy kozepes foku IR-em van. Mostmar kedd ota napi 2x1 merckformin 500-at szedek, jovo hettol mar 3x1-et.

A problemam az, hogy miota szedem, szinte az elso perctol rosszul vagyok tole, olyan ertelemben, hogy az etvagyam nullara csokkent, sot hacsak kajara gondolok, es arra hogy enni kene, mert a dieta miatt muszaj, mar oklendezek. ehhez jon meg a szinte egesz napos szedules, hanyinger.

Mikor kiderult a pco, mar akkor elkezdtem dietazni, de akkor meg a kevesebb adagok, meg a nasihiany jelentette a legnagyobb problemat, most ha edessegre gondolok, mar felfordul a gyomrom, ami nem is lenne gond, de ugye minden mastol is rosszul vagyok. eszem amikor kell, mert kell a dieta miatt, de egyre kevesebb megy, es a 160 gr ch-t igy egyszeruen nem birom megenni.

Masnak is volt ilyen intenziv mellekhatasa a merckforminnak?? normalis ez? Hasmenesem szerencsere nincs, de szerintem mult het ota fogytam mar vagy 5 kilot, ami megint csak nem lesz jo, ha ilyen utemben fogyok, bar van mibol, de azert nem gondoltam ilyen gyors fogyasra.

Mar arra is gondoltam, hogy terhes lennek? Dehat 14 napja jott meg, szoval ez kizart, bar az elozohoz kepest 22 napra, azaz igen koran, plane hogy februar ota csak minden masodik honapban mensiztem, aztan junius utan 22 napra juliusban is megjott. Szoval a terhesseg szinte kizart. Mondjuk ma pont keszulok nodokihoz, hogy erik e esetleg petem, majd ott ugyis kiderul, de nem hiszem, hogy errol lenne szo.

Kerlek irjatok meg, nektek hogy volt, mikor elkezdtetek szedni a gyogyszert.

Valaszaitokat koszonom, es bocsi az ekezetnelkulisegert, telefonrol irtam.


2012. júl. 18. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

én az elején annyira rosszul voltam a merckformintól, hogy egyszer sürgősségire is kerültem, azt hitték, agyérgörcsöm van. (valószínűleg az alacsony cukor okozta, mert minden neurológiai vizsgálat eredménye negatív lett).

Utána azt javasolta a doki, hogy fokozatosan vezessem be a gyógyszert. Nekem kb. 2 hónap kellett, mire a teljes adagot szedni tudtam, először napi 1/6-od kb. 2 hétig, aztán 1/4, stb. adagokat szedtem. Így hozzászoktam, és később nem okozott gondot. Amúgy én is lefogytam, 46 kg lettem néhány hónap alatt (50-ről) - 165 cm-hez.

2012. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!