Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Utrogestan szedése után...

Az Utrogestan szedése után mikor jön meg a menstruáció? Hányadik napon? 2X2-t szedek belőle 5 napig!

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a gyógyszert a baba megtartására kaptam, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Progeszteron gyógyszer. Az, hogy mensi meghozatalára jó azt még nem hallottam sajnos.
2009. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen azt tudom, h olyankor szokták..csodálkoztam is,h. ezt kell szednem...először norcolutot akart adni, de mivel azt már régebben szedtem és nem volt jó nekem, így ezt írta fel,sőt,majd ha megjött,akkor clostylbegitet kell szednem...és aztán megint utrogestant 10 napig.Elvileg azért, h. megtudjon rendesen tapadni a "babóca".
2009. aug. 11. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel az Utro progeszteron, ezért a szedése alatt (elméletileg) nem tud megjönni, ezért kaptad ezt a gyógyszert.

Nekem 3 napon belül mindig megjött, miután abbahagytam a szedését.

Aztán egyszer, amikor spontán vetélésem volt, az Utro (napi 3x2) ellenére, még a szedése közben beindult a vérzésem... :(

2009. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom:-((
2009. aug. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!