Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston szedése után a...

Duphaston szedése után a menstruáció normális mennyiségű?

Figyelt kérdés
Tegnap menstruáltam először az 1 hetes gyógyszer szedése után. Ma is alig van és tegnap sem volt sok. 3. cilkusnap kellene mennem érvételre, de nem tudom most ez számít-e? Kellet már valakinek szednie ilyet és mit tapasztalt?Kérlek segítsetek!
2009. aug. 9. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem Duphastont. A fog-gátlós vérzésemhez képest nekem is kevesebb volt, viszont tovább tartott. Az amúgy 4-5 nap helyett 7 napos volt.

2009. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem szinte csak a wc papíron látszik.Sőt még a tisztasági betét is felfogja.Vannak cisztáim.Lehet,hogy ezért nem normális mennyiségű?
2009. aug. 9. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző vagyok. Nekem pcos-m van, tehát nekem is tele vannak a petefészkeim cisztákkal. Amíg nem akartunk babát és fogamzásgátlót (Diane35) szedtem, normális mennyiségű volt és 4, max. 5 napig tartott. Miután abbahagytam a fogigátlót és nem jött meg, kaptam a Duphastont, amitől igaz, hogy kevesebb volt, bár azért nem annyira, mint neked, viszont ahogy írtam, tovább tartott.

2009. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az egyik petefészkem nekem is tele van cisztákkal a másikban meg 1 nagyobb van.A hormonok miatt kellene mennem vérvételre a 3. ciklusnap,de mivel alig van valami így most nem tudom mihez kezdjek.Lehet még később több lesz? Kellene, hogy görcsöljek ha kiürülnek a ciszták? Te szoktál? Én semmit nem érzek.A melleim fájnak és feszülnek nagyon.
2009. aug. 9. 16:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olyan "érzéketlen" vagyok, mint egy kőtömb. Sokan írják, hogy megérzik, ha peteérésük van vagy tüszőrepedésük vagy esetleg kipukkad a ciszta. Én semmit nem érzek, mondjuk nem is görcsölök rá és ennyire nem is figyelgetem magam. Ha erősebb fájdalom vagy érzés lenne, biztos feltűnne, de semmi.

Hát elvileg az első napok a legerősebbek, tehát szerintem már nem nagyon fog erősödni, bár ki tudja. Nekem ebből a szempontból ugyanolyan volt, mint a fogigátlós időszak.

2009. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindegy,holnap felhívom a dokimat,hogy mit tegyek.Neked van más problémád is a cisztákon kívül? Nekem még 1 hete találta meg úgyhogy még nagyon kezdő vagyok benne.Azt írta a papíromra,hogy van 1 25mmx25mm-es foltom is.Gondolom az is ciszta.Tutira mondta,hogy 3-4 nap múlva megjön a mensim a gyógyszer után, nem így történt.Remélem nincs komolyabb baj.
2009. aug. 9. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked is pcos-d van vagy "csak" ciszták? Nekem semmim nincs gyógyszer nélkül. Nincs mensim, peteérésem...Babám is csak műtét után, újabb hormonkezeléssel lett, de legalább én már örülhetek neki, nem úgy, mint itt sokan mások. A laparoszkópia nekem nem segített, mert ugyanúgy ott vannak a ciszták a petefészkeimben, mint előtte. A cukrom rendben van, de a túlsúly kiemelkedő példája vagyok sajnos. Szőrösödöm is és a bőröm is pattanásos. Szerintem a lényeg, hogy megjött, az, hogy kevesebb, mint az átlag...Mindenki másképp reagál a gyógyszerekre.
2009. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Háát azt írta a papírra,hogy pco-s vagyok,de még csak a ciszták alapján ezután jön még a hormonvizsgálat.167 cm vagyok és 59 kg pattanásaim a hátamon vannak nem sok, de több,mint ezelőtt.Szőrösödni még nem kezdtem remélem nem is fogok.Már van 1 3 éves kisfiam, kistesót szeretnénk,de ebbe a problémába ütköztünk.Jó lenne mihamarabb orvosolni a dolgot.
2009. aug. 9. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne, aggódj, nagyon jól kezelhető. Én 8hónap alatt 2szer estem teherbe. Sajnos az első baba elment, de ahogy írtam a második pöttöm megmaradt és már 7,5hónapja boldogít minket. Nem lesz gond!

2009. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jó arány.Talán nem lesz sokkal komolyabb gondom és hamarosan örülhetünk 1 kistesónak!Köszönöm a válaszokat,nagyon jólesett!Az emberlánya azt sem tudja ilyenkor hova kapjon, de jó, hogy mindig vannak kedves megértő emberek!Holnap remélem a dokim megnyugtat ezzel picinyke vérzéssel kapcsolatban.Sok örömet kívánok nektek a babátokhoz.:)))
2009. aug. 9. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!