Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merni vagy nem merni? Vélemény...

Merni vagy nem merni? Véleményeket szeretnék.

Figyelt kérdés

Légyszí ne azt írjátok,hogy a mi döntésünk hanem,hogy mit gondoltok.

Egyre inkább vágyom még egy babára,már van 2, de az utóbbi időben gyakran vagyok feszült,ideges.Így nem tudom jó ötlet lenne-e vállalni még egy babucit.

Aztán itt ez az Új vírus is?Hallok ezt-azt,már ettől is félek.De mégis úgy szeretnék újra babát várni:)

Olyan jó olvasni mikor írjátok hogy babásak vagytok,jó érzéssel és szomorúsággal tölt el egyszerre,mert közben én meg csak vágyakozom.

Szerintetek merjek vagy inkább most ne vállaljak másikat,ha félek?


2009. aug. 9. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az új vírustól félsz,és más akadály nincs,nyugodtan vállald a babát.Nagyobb a hiszti a vírustól,mint a valós veszély.Volt már néhány nagy influenza járvány,de csak nagyon kevesen haltak bele,
2009. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen új vírus?

Miért vagy feszült és ideges?

Ha szeretnétek még egy babát, akkor jobb minél kisebb korkülönbséggel, úgyhogy hajrá. Az majd megnyugtat. Illetve olyan elfoglalt leszel, hogy se szomorkodni, se idegeskedni nem lesz időd. :)

2009. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az új vírus semmivel sem veszélyesebb, mint a régi. A hagyományos influenzába is belehalnak élvente páran Magyarországon is. Az új ellen meg ősszel már lesz vakcina.
2009. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én még az első után vágyakozom...

annyira szeretném, de bennem is vannak kétes érzések, de bármit megtennék, hogy sikerüljön. attól félek a legjobban, hogy nem fog összejönni....

sok szerencsét kívánok neked:D:D

ha tudod, hogy jó embert tudnál belőle nevelni, és nem az utca nevelné, akkor szerintem nyugodtan hajrá,hajrá!!!!

2009. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak ennyi a gond,akkor nincs mitől félned.Vállald.
2009. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

először is iktasd ki a feszültségforrást.

aztán beszéld meg a pároddal , hogy ő mit szól ehhez.

ha anyagilag is fogjátok bírni, akkor vágjatok bele.

2009. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!