Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vkinek gyógyszer hozza meg...

Ha vkinek gyógyszer hozza meg a menstruációját az rendes vérzés kell, hogy legyen? A mennyiségére gondolok.

Figyelt kérdés
Csak azért, mert nekem nagyon ömlik.Van 1 ismerősöm aki azt mondta, hogy neki 4 nap után jött meg a gyógyszer abbahagyása után és alig volt neki.Melyik a jobb?
2009. aug. 9. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Hahó! Senki nem tud segíteni?
2009. aug. 10. 14:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen, mert ugyanugy megjön, de amugy egyszerübb hogyha megkérdezel egy nőnögyászt.
2009. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


általában a fogamzásgátló tabletta - mert feltételezem, ezt takarja a gyógyszer - szedése alatt, idővel a menstruációs váladék csökken és a menstruáció időtartama is rövidül.

Azonban a tablettaszedés kezdetén még előfordulhat bővebb vérzés a megszokottnál, mivel a hormonrendszered kicsit megborul. Ne aggódj, idővel beáll!


Azonban, ha nyugtalanít a dolog, nyugodtan menj el egy nőgyógyászhoz! :)


Kérdés, mit jelent "nagyon ömlik". A megszokotthoz képest, gondolom. Ha egy normál betét/tampon 3 órát kibír, akkor az normálisnak tekinthető. az első napokban lehetséges, hogy még sűrűbben kell cserélni. de mint mondtam ez be fog állni! :)


Minden jót!


[link]

2009. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Megoldódott. :))
2009. aug. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!