Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már úgy, hogy feladjá...

Voltatok már úgy, hogy feladjátok? Most már elég!?!

Figyelt kérdés
Nagyonkiakadtam!Elég a szar teákból,pocsék ízük van!Elég a vitaminokból,olyan étvágyam van tőlük,híztam sokat,amit szóvá is tesznek!Elegem van az orvosokból,akik talán segítenek,talán csak időt húzzák,kisérleteznek rajtam mint egy majmon!Elég a sok bogyóból....mindenből....elég!
2009. aug. 9. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Én nem voltam ilyen helyzetben szerencsére, de sosem szabad semmit sem feladni! Próbálj minnél kevesebbet görcsölni az egészen, ha szeretkeztek, ne az járjon a fejedben hogy a babáért csináljátok. Egyszerűen engedd el magad és hidd el hamarabb fog jönni a gólya mint gondolnád. Csak kövesd az álmaidat! Ne félj a kudarctól, játszd végig a játékot! ;)
2009. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezt is próbáltam már 2 évig szinte oda sem figyeltem az egészre nem érdekelt a dolog,végül majdnem a műtőasztalon köttöttem ki egy hatalmas cisztával!
2009. aug. 9. 20:37
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon sajnálom, csak bízz önmagadban és kitartás! A baba egy kincs. Sok szerencsét kívánok neked!!!
2009. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bárki szembetalálhatja magát olyannal, amivel próbára teszi az élet. mindenkinek meg kell vívnia a maga harcait. neked most ezt kell és csak úgy nyerhetsz, ha nem adod fel. próbálj megnyugodni és összeszedni magad, aztán folytatni.
2009. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nekem nem jár semilyen kincs(már 8 éve próbálkozunk),meg semmiféle ajándék....Egy párszor már felálltam ebből a depiből,de nem hiszem,hogy mindig össze fog jönni!!!!
2009. aug. 9. 20:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ma vagyok ilyen depis hangulatban, úgyhogy teljesen átérzem a helyzeted. Bár mi még csak 1 éve próbálkozunk, el sem tudom képzelni, hogy 8 évig így menjen. Te szegény!!! Nekem már volt egy terhességem, de az sajnos elhalt. Azóta megint próbálkozunk, de sikertelenül. Minden hónap más, ezért mindig azt hiszem, hogy most biztosan sikerült. Így volt ez egészen ma reggelig, de megint megjött. Túl vagyok a teákon, vitaminokon hőmérőzésen, rágörcsölésen, mindenen. Mostanra már egyiket sem csinálom, mégsem jön baba. Könnyű mondani, hogy nem kell rajta stresszelni, csak amikor az ember benne van, nem ilyen könnyú kontrollálni az érzéseket. Szerintem büszke lehetsz a kitartásodra! És próbáld meg soha fel nem adni!!!
2009. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek.Mi még "csak" 7 hónapja próbálkozunk, de ez is sok már nekem.Nemhogy 8 év.És az orvosok nem csinálnak semmit?Mit mondtak?
2009. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem is volt egy terhességem,ami megszakadt,azóta meg semmi... Szörnyű ez az érzés,ami néha elővesz.Akkora öröm volt,nem is tudom szavakba önteni,de úgy néz ki nem elég ennyi év,még szenvednem kell,ki tudja meddig?!?
2009. aug. 9. 21:11
 9/17 A kérdező kommentje:
Az orvosok szerint "rendben" vagyok,ami nem volt rendben bogyókkal segítették,már oké,a férjem rendben.Aztán a terhesség azzal is csak bíztat,hogy már eddig eljutottam az is jó jel:Marha jó,ha elvesztettem...Most jön még egy halom vizsgálat vagy mi?Nemis tudom..már azt sem mit beszélek...
2009. aug. 9. 21:15
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
szia, az én sógornőmet, mikor megismertem, azt mondta, 10 éve probalkoznak, neki nem lehet gyereke. ezt szepen elraktarozta maganak, belenyugodott, es az elet ment tovabb. 3honappal kesobb bejelentette, hogy terhes, azota 11 éves a leanya. szerintem igaz, hogy stresszes testben nem fogan meg a gyerek. meg kellene nyugodnod, kirandulni, lazitani, minden rendben lesz
2009. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!