Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutatja a teszt? Mennyi...

Kimutatja a teszt? Mennyi idős lehetek, ha tényleg terhesség?

Figyelt kérdés
Ha nekem a múlt hó 4-n jött meg,és 5 napig tartott,azóta semmi,akkor már kimutatja a teszt,ha csinálok?Tünetek csak annyi,hogy megnövekedett az étvágyam,puffadt a hasam a medencecsont között,egy kevés fehéres folyás.Már csináltam 1 tesztet tegnapelőtt,de az neg.lett,lehet korai volt?Köszi a válaszokat!!!!!!!
2009. aug. 9. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szabályos 28 napos ciklusaid vannak, akkor ez már több mint egy hetes késés. A tesztnek igen csak mutatni kellene már valamit.
2009. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a HCG hormon mennyisége 2 naponta duplázódik a vizeletben. Próbálkozz újra!
2009. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy a múlt hóban,miután elmúlt,rá kb 10 napra volt olyan barna folyásom,ami kb 3 napig tartott,azóta semmi,csak a már leírtak!Az befolyásolhat vmit,vagy mitől lehetett?Köszönöm szépen a válaszokat!!
2009. aug. 9. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!