Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb. egy hónapja vesztettem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. egy hónapja vesztettem el a szüzességemet. Védekeztünk, és az óvszer nem szakadt el, nem csúszott le, és semmi egyéb malőr sem történt, de nem jött meg a menstruációm. Ez normális a szüzesség elvesztése után?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet a biztonság kedvéért, de az, hogy nem jön meg még rendszeresen, inkább a koroddal lehet összefüggésben, nem azzal, hogy szűz voltál.
2010. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Terhes vagy.
2010. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az is számít, hogy eddig rendszeres volt e a mensesed. Amikor elvesztetted a szüzességed akkor utána nem véreztél?
2010. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Terhes vagy :(
2010. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Anya vagy :S
2010. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Terhes vagy.
2010. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehetek majd a kereszt apja?
2010. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy tesztet, h megnyugodj. De egyébként mennyi idős vagy, és mennyire volt rendszeres a ciklusod? Mert én pl 15 éves korom óta menstruálok, de még mindig vannak pár napos csúszásaim. Egy időben 23 napos volt a ciklusom, aztán hirtelen 30, most meg hol 28, hol 26, hol 30 nap...

Szóval ezeket fontos lenne tudni, h többet tudjunk mondani. De tényleg, ha gyanakszol, menj el tesztet venni, vagy nőgyógyászhoz.

De ha teherbe estél volna, sztem már lennének tüneteid. (Mellfeszülés, rossz közérzet, rosszullétek, ilyesmik. A kimaradó vérzés csak az egyik tünet.)

24L

2010. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány napja késik?
2010. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miert kell egybol halalra remiteni szegeny lanyt? Nem tudom, hogy hany eves, de az az o dolga, ha mar elvesztette a szuzesseget. En husz eves vagyok, es nekem van ugy, hogy neha tobb mint 1 hetet kesik. Es Nem vagyok terhes. Ha idegeskedel, attol is keshet par napot. De szerintem is vegyel egy tesztes, es akkor megnyugodsz.

U.i. szerintem nem kell mitol tartanod..:)

2010. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!