Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok, a dokim még...

23 hetes vagyok, a dokim még mindig nem tudja megmondani, hogy fiú vagy lány a pocaklakó, mert szégyenlős! Van hasonló vagy nagyobb korú kismami, aki ugyanebben a cipőben jár (t)?

Figyelt kérdés
Természetesen nekem is az a lényeg,hogy egészséges legyen,de azért már szeretném tudni,hogy ki lakik odabent!
2009. ápr. 21. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jövő héten megyek a 23. heti uh-ra. Nekem sem tudta megmondani még a 18. héten, hogy fiú vagy lány lesz.

Az első babám csak a 30. héten látszott, hogy lány.

Pedig már szeretnék vásárolgatni! Főleg akkor, ha fiú! :)

2009. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is "csak" a 26. héten tudtuk meg a 4D-s ultrahangon. Ha arra nem tudtam volna elmenni, ekkor legközelebb csak esetleg a 28. hetin tudom meg.

Elhiszem, hogy nagyon szeretnéd tudni, én is így voltam. :)

Boldog babavárást!

2009. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Anno nekem is csak a 28. héten mutatta meg magát a kisfiam. De mi olyan színekből vásároltunk ami jó fiúnak is lánynak is!

5 hós kisfiú anyukája

2009. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Örülök,hogy nem vagyok egyedül ebben a dologban!

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!:)

2009. ápr. 21. 11:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! én 22hetes+6napos terhes vagyok. 18 hetesen a 3D-n azt mondták, kisfiú, 22hetesen szintén sima 2d-n és tegnap voltunk megint ultrahangon ahol a doki 95%ra kislányt mondott! Persze nekünk is az a lényeg, hogy egészséges legyen, de már mi is szeretnénk tudni ki lakik a pocakomban és én is úgy érzem, nem birom ki a következö ultrahangig! :-)
2009. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egészen a 28. hétig kellett arra várni, hogy végre tuti legyen a neme. Szégyenlő volt a kisfiam. Bár egyszer a 19. héten mondta a doki, hogy mintha fiút látna, de nem tuti. Szóval már nagyon vártuk, hogy végre megtudjuk. Nem is azért, mert esetleg inkább lányt szerettünk volna és vártuk, hogy végre kiderüljön, hanem mert így az egyszedrűbb vásárolni!

Nos a 28. héten nagyon biztos bizonyítékot láttunk arra, hogy kisfiúnk van! :)

34 hetes kismami

2009. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok , de még mindig nem tudom , hogy mi lesz. 18 ÉS 20 hetesen is voltam UH-n , de mind a kétszer összezárta a lábit. Remélem a következőn már megmutatja magát.
2009. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia!

23 hetes kismama vagyok és még csak most megyek 4D-s ultrahangra de nekem se mutatta meg magát 18hetes ultrahangon!De nem számít fiú-e vagy lány az a fő hogy egészséges legyen.


23 hetes kismama

2009. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltunk megint Uh-n!Állítólag leányzó,a doki nagyon biztos volt benne!!!:D

Boldog babavárást!

2009. ápr. 25. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


1. válaszoló vagyok.

Ma voltam uh-on. FIÚ!!!


További boldog babavárást!

2009. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!