Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Méhszájat...

Terhes vagyok? Méhszájat hogyan kell nézni?

Figyelt kérdés
Előzőz terhességem óta általában minden hónap 6-n jött meg a menzi. Ebben a hónapban viszont semmi még mindig. Itt olvastam, hogy lehet otthon is"vizsgálni" a méhszájat. Nemrég megnéztem, a középső ujjam végénél éreztem. Ez lent van vagy fent? mivel soha nem szokta nézni, így ezt sajna nem tudom. Tesztet még nem csináltam.
2009. aug. 10. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet, és a vizsgálódásd bízd "szakemberre".

sok sikert

2009. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
AKKOR FENT VAN DE HOLNAP ÉBREDÉSKOR MEGNÉZNÉM A HŐMET HA 37 KÖZELI VAGY AZ FELETTI JELENTHET VALAMIT DE SZTEM AZÉRT EGY TESZTET CSINÁLJ!DRUKKOLOK!:):):):)Írj majd mennyi a hőd oké?És ha csinálsz tesztet azt is!Köszi!
2009. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jól bírod, h nem teszteltél:D én már vagy 4-et elhasználtam volna:D

remélem úgy lesz, ahogy Te szeretnéd!

majd írj mindenképp!

mondjuk vannak már nagyon érzékeny tesztek! egyet csinálhatnál most is, csak ne úgy h sokat iszol, h pisilni kelljen:D (ahogy én türelmetlenkedtem már párszor tök feleslegesen:D)

2009. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnos a méhszáj-vizsgálat akkor mond valamit, ha egész ciklus alatt figyeled, illetve több ciklus alatt folyamatosan. Egyszeri megtapintásból nem sok mindent tudhatsz meg.


Nekem akkor van fent, ha a mutatóujjammal még épp elérem, vagy már épp nem érem el, és akkor van lent, ha minden gond nélkül szinte beleütközik az ujjam. de ez az én testem, az én hüvelyem és ujjam, a tiéd megint más.

2009. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a hődet is folyamatosan mérned kellenne, hogy tudd viszonyítani, pl. én mindig 37fokos vagyok.ez alap.

tesztelj és irány az orvos!

2009. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na meg erre azért sem lehet válaszolni, mert az én ujjam pl kicsi, rövid, de lehet a tied hosszú. Tehát ezt senki nem fogja tudni megmondani Neked igy neten keresztül, hogy hol helyezkedik el a méhszájad. Tesztelj és megtudod. Meg egyébként se vizsgálgasd magad, bizd a dokira :)
2009. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tegnap délután csináltam egy tesztet,negatív lett.

De azóta se semmi.

2009. aug. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!