Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, hogy a férjem...

Mit csináljak, hogy a férjem megértse, hogy nem lehet szexelni? 13 hetes terhes vagyok, túl két vetélésen. A méhlepény eléri a méhszájat, ő is ott volt az uh-on, mikor az szonográfus is mondta, hogy kerüljük a házaséletet.

Figyelt kérdés

De ő ezek ellenére is minden este felhozza a témát, és mivel én nem megyek bele, azzal fenyeget, hogy majd megba*ik mást.

Tudom, hogy másképp is meg lehet oldani, de ő már az orális szexet unja.

Más féjre is ilyen, vagy csak az enyém ilyen érthetetlen, hogy nem tudja megérteni, hogy nem lehet?


2010. jún. 5. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne haragudj de a férjed jó nagy bunkó!!!!!!!!!Szeret egyáltalán téged???Épeszű ember nem mond ilyet a várandós feleségének!!!!És pláne nem így viselkedik!!
2010. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én erre szavakat se találok.

Felnőtt férfi miért nem fogja fel hogy nem lehet...

Főleg ha az orvos is megmondta hogy nem lehet szex.

Egyszerűen én nem értem meg hogy ő hogy nem fogja fel hogy ez veszélyes és akár megint elvetélhetsz.

2010. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy menjen, de akkor vissza se jöjjön. Nem vall túl nagy IQ-ra ez a hozzáállás. Ha nem veszi az adást, menjen veled a dokihoz, ő majd elmagyarázza neki a dolgokat.
2010. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fontos neki a gyerekvállalás. Azért ment csak bele, mert így volt még egy ok a dugásra. Elég primitív ez a pasi.
2010. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj...igaza van az előttem szólónak, menjen, ha menni akar... Neked leginkább nyugalomra van szükséged, nem pedig arra, hogy terrorizáljon. Sok sikert kívánok Neked!!! :)
2010. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ez most komoly? a szemem kerekedikki hogy ilyenek vannak....nekem hihetetlen hogy egy férfi ekkora tuskó legyen. az én férjem alig mer közeledni, szexelni velem, pedig nekünk szabad,mégis anynira félti a kismanónkat, meg hogy nekem is jó legyen.

azt hiszem itt egy nagy alapos beszélgetés kell nektek, felfoghatná miket kockáztat ha nem tartjátok be az orvosi utasításokat!


vigyáz magadra

2010. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora tapló a földön nincs!!!!!!! A helyedben én elgondolkodnék raja, hogy ha már most nem számít neki a gyerek, akkor később milyen lesz a viszonya hozzá. Anno nekem sem lehetett, mert ugyanilyen gondjaim voltak, de a férjem megértette, de ha nem értette volna meg és félremegy, akkor most sírhatna a gyerekei után.....
2010. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de a férjed egy p*cs. Szerintem erősen gondold át, hogyan / mennyire kötöd össze pont vele az életed. Egy gyerek erős kapocs ám.
2010. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk nem lehetett sex, most már lehet, de nálunk fordított helyzet volt, én másztam férjemet, mert már néha alíg bírtam, ő meg h nem nem nem.... rosszul is esett :)

nem is tudom mit csináltam volna ha ő akarja, én meg nem, és pláne h baj is lehet belőle... :(

37h km

2010. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy ezt mondom de egy f@sz a férjed...

Én a párommal a 12.hét óta nem élünk intim életet, megoldom neki máshogy. Mindketten olyan nézetet vallunk, amibe nem fér bele terhesen az intim élet. Mert az egy baromság hogy a pici élvezi, sőt ... Ráadásul a méhösszehúzódások is problémát okozhatnak... Ezért van az hogy egyesek a terhesség vége felé így indítják be a szülést...


Szóval lehet hogy más férje is ilyen az enyém nem. Úgyhogy összeteszem a két kezem.

A férjednek meg üzenem, hogy máskor előbb gondolkodjon hogy mit akar b@szni vagy gyereket a ti körülményeitek miatt. (2 vetélés).

Nagyon sajnálom hogy ezzel is csak nehezíti a terhességedet, gondolom akkor másban se nagyon együttérző és segítőkész.

2010. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!