Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok....

11 hetes terhes vagyok. Tegnap a dokim megvizsgált, megnézte a méhszájat és megnyomkodta az alhasamat. Ettől lehet baja a babának? Utána és azóta sem görcsöltem, nem véreztem, csak akkor volt kellemetlen.

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:

:)

Ez mindig így szokott történni. Nem lesz baja. Jó babavárást!

2011. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Bízzál az orvosodban egy kicsit jobban, pláne ha nála is fogsz szülni!:)

2011. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Nyugodj meg, csak "kitapogatta" a doki, mekkora a méhed, és minden rendben van-e. Nem csinál olyat, amivel árthatna, és a babának tuti védett helye van. Ennyitől semmi baja nem lehet.


:)

2011. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez tényleg mindig ilyen. Esetleg lehet olyan orvos, aki kicsit durvább kezű, de problémát csak nagyon szélsőséges esetben okozhat ezzel az orvos.
2011. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolj bele miért lenne baja olyan mint egy kis halacska egy zacskóban semmi baja nem lessz amúgy meg nagyon sok kismama van aki el is esik várandósan többek közt pont én aki 2 szer is elestem terhesen most 25 hetes a kisfiam a pociba és semmi probléma nincs ha eséstől nem lett baja egy kis nyomkodástól szerinted lessz???nála fogsz szülni mert ha igen akkor bíznod kell benne ő csak a javadat akarja és a babáét nem fog olyat csinálni ami árthat ha nem bízol benne válassz másik dokit

2011. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez így működik a terhesség alatt, nyugi! A végén már egész kellemetlen tud lenni, pedig nekem is egy nagyon kíméletes dokim van, mégis nagyon érzékeny volt a méhszájamnál az utolsó hónapra. De ezzel jár :)
2011. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted az orvosod rosszat akar a babának? Kicsit gondolkodj már mielőtt kérdezel, főleg hogy semmi panaszod nem volt azóta.
2011. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17:23-nak: miért kell cseszegetni? Az a hülye, aki NEM kérdez! Sajnos van olyan orvos, aki akarva-akaratlanul, de árt.
2011. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó gondolkodni kéne és ha nem bízik az orvosába kkor nincs meg a kapcsolat hogy akar nála majd szülni?csinál valamit a doki a szülőszobán ő meg kér egy kis időt hogy tudjon írni egy kérdést hozzáteszem olyan embereknek akik ne orvosok hogy jól csinálta e amit csinált és nem kéne lehülyézni a válaszolót az orvos és a páciens között ha nincs kommunikáció és kapcsolat akkor b@szhatja mert szülésnél sem fog benne bízni
2011. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!