Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed AB műtét után állatlába...

Missed AB műtét után állatlában hányadik napra szokott jelentkezni a következő menstruáció? Van rá esély, hogy visszaáll minden az eredeti kerékvágásba? Vagy (ami minden vágyam) esetleg van esély arra, hogy már ekkor várandós lehet az ember?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A missedet a szervezet menzesznek véli. Tehát az jelenti a ciklus első napját attól kezdve. Nekem július 3.-án volt, aug. 5.-én jött meg,tehát szinte pontosan. S azóta is tökéletesen be van állva ...
2012. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában 4-6 hét után jelentkezik az első menzesz, szóval nem biztos, hogy egyből ugyanannyi napra áll vissza a ciklus, mint előtte volt. Nekem pont 5 hétre jött meg az első, de utána szépen visszaállt a 28-29 napra. Természetesen teherbe lehet esni az első ciklus alatt is.
2012. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem pont 28 napra jött meg utána(mind a kétszer),teljesen visszaállt minden az eredetibe.

Olvastam itt,hogy volt olyan,akinek egyből összejött,és minden oké is volt a terhességgel.Én nem mernék kockáztatni,de mint látod,van ilyen.

M.

2012. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet esni az első hónapban is, de nehogy teherbe ess!! A méh "meg lett erőszakolva" a műtét által, kell neki a min. 3 hónap regenerálódás!!!! 4 hétig no sex a műtét után!! Utána 2 hónapig lehet szex, de csak gumival, vagy egyéb más de sperma nélküli módon!
2012. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 6 hete volt a műtétem, és 32 napra jött meg a vérzésem. Mindig is 28 naposak voltak a ciklusaim, remélem visszaáll a következő mensiig!Amúgy 4-6 hetet mondott az orvosom, h addig meg kell h jöjjön. Nálunk is 4 hétig nem lehetett együtt lennünk, utána és azóta is csak gumival vagyunk együtt, mi kivárjuk a 3 mensit, nem kockáztatok, még egy ilyet lelkileg biztosan nem élnék túl!
2012. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!