Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki menstruáció...

Van olyan, aki menstruáció után 1-2 nappal esett teherbe?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm állítólag igen, állítja, hogy még meg volt a mensije bár utolsó napon. Én ezt a gyakorlatban csak akkor tudom elképzelni, hogy ha mondjuk a ciklus 25-26 napos hosszúságú. Tegyük fel 6 napig van mensije és a 6. napon sexelnek. a sperma meg elél akár 5 napig is a kürtben, így ha ovulációja a 11. napon volt és hozzáadjuk a 14 napos luterális fázist akkor igen elképzelhető hogy azt hiszi akkor termékenyült meg. igen, lehetséges rövid ciklusoknál.
2012. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elmúlt a menzeszem szombaton, vasárnap voltam együtt a férjemmel. Így számoltam, hogy tuti legyen a két fiú után a kislány. Lehet, hogy tényleg igazam volt, lehet, hogy csak szerencse, vagy véletlen, de pontosan így sikerült. Két fiú után van még egy kislányom :) Ja, és abban a hónapban csak akkor egyszer voltunk együtt, tutira akartam menni :)
2012. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4-en jott meg, atlagban mindig 6 napig tart, az ugye 10-e, 12-en voltunk egyutt es legkozelebb mar nem jott meg-:)))
2012. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, es kislanyom van, mint az elozonek.

3. valaszolo voltam.

2012. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,egy másik fórumon olvastam mensi után 1-2 nappal esett teherbe.Nagyon meglepődött mivel nem számított rá,de a dokija azt mondta van ilyen,egy "kóbor" pete termékenyült meg
2012. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mensi után 2 nappal sikerült a kislányom, biztos vagyok az időpontban, mert nem volt más lehetőség a babásodásra :)
2012. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm mensi utáni második nap esett teherbe. Ma 5 napos a babája :)
2012. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van rá esély és ha te szeretnéd ezt akkor drukkolok hogy legyen baba!
2012. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2.valaszolo es hany naposak a cklusaid? mert en is ebben a helyzetben vagyok,es felek teherbeestem szombaton mult el vasarnap es hetfon voltunk ferjemmel egyutt vedekezes nelkul mert azt hittem h igy nem eshetek teherbe de most bizonytalan vagyok meg nem szeretnek babat.a valaszod elore is koszonom.
2013. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!