Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy viseli a párotok, hogy...

Cavalli kérdése:

Hogy viseli a párotok, hogy sokadik alkalommal sem jön össze baba?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy akik több hónapja próbálkoznak a párjuk, hogy viseli a sikertelenséget? Én attól félek, hogy eljön az az idő , amikor egyszer csalódottságomba és szomorúságomban azt vágom a fejéhez, hogy miatta nem sikerül a bab. Még kevesebb, mint 1 éve próbálkozunk, tehát nem mentünk orvoshoz, de Ő dohányzik és ez aggaszt, mert nem képes letenni. Ti hogy vagytok az ehhez hasonló dolgokkal?? Milyen vitamint ajánlanátok ami javíthatja a sperma minőséget dohányzás mellett is?
2012. okt. 31. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a 8 év elég hosszú idő? Ennyi kellett, hogy a lányunk után megfoganjon a fiunk...soha egy szóval sem vágtunk egymás fejéhez semmit, egyszerűen nem sikerült. A férjem is dohányzott, volt, hogy én is elszívtam egy két szálat, de ez nagyon ritkán volt. Persze sokszor volt úgy, hogy együtt izgultunk a teszt fölött, de amikor negatív lett, egymásra néztünk, átöleltük egymást és ennyi. Adott a homlokomra egy puszit, egy nagyot sóhajtott, hogy majd legközelebb.. és bement a szobába játszani a lányunkkal. Ő így mutatta ki a "csalódottságát"..C vitamint szedett a férjem is, de igazából nem "szervi" baj volt, hogy ilyen sokára sikerült. 8 év..kimondani is sok..de azóta megszületett a fiunk is:-)))ne hibáztasd a férjed, biztos ő is aggódik, inkább álljatok egymás mellett a "bajban" is. Sok sikert:-)
2012. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem hibáztatom, csak az, hogy nem teszi le a cigit, amikor tapasztalja, hogy nehezen akar megfoganni a baba, kicsit elszomorít. Mindemellett mellettem áll és természetesen neki is csalódás, hogy még nem sikerült teherbe esnem. Ne haragudj , had kérdezzem meg, hogy , ha nem szervi oka volt a dolognak, akkor mi? Talán stressz?
2012. okt. 31. 11:40
 3/14 anonim ***** válasza:
A C-vitamin és az E-vitamin állítólag nagyon jó a férfiknak, a nemzőképesség szempontjából!Szerintem ártani nem fog, próbáld adni neki. A cigit nem tudja csökkenteni??
2012. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem vettem észre, hogy csökkent volna a mennyiség, de Ő állítja, hogy nem szív sokat. Nos ez nézőpont kérdése. 1 doboz elég 2 napig. ( nekem már ez is sok) :(
2012. okt. 31. 12:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem is sok.De hidd el, azért mert ő dohányzik, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem lehet babátok!Sok ismerősöm dohányzik, vagy mindketten vagy a férfi!És lett babájuk. Persze jobb lenne ha letenné, de ezért ne bántsd, a stressz, a veszekedés, ártalmasabb lehet!Egyetek sok zöldséget, gyümit, tejterméket, gabonát, az egészséges táplálkozás sokat segít!
2012. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze. Nekem is van számtalan ismerősöm, aki dohányzik, vagy az egyik vagy a másik fél, vagy mind ketten és mégis van baba. Ezért is kérdezem, hogy hogyan lehet lekezelni a csalódottságből eredű dühöt, vagy ez idővel csillapodik?
2012. okt. 31. 12:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia,én nem vagyok cigi párti,de nem hinném hogy olyan nagy bajt csinál például a spermákkal.Mi nem cigizünk,egészségessek vagyunk,normál testalkattal rendelkezünk,sőt a férjem még sportol is sokat még sem akar összejönni a baba.Barátnömék nagy cigisek,molettabb testalkat és olyan termékenyek mint az állat :D szóval ezzel csak azt akartam,ha összeakar jönni a pici igy is-ugy is összejön.Amugy nem tudom,de az én férjem méhpempőt szopogat,olvasta a neten,hogy mindkét félnél segít. :D
2012. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De sajnos a cigi, igen ártalmas a spermákra nézve, ezt találtam, olvassátok el:

[link]

Biztos nem mindenkinél egyformán, de jó ha tudtok róla.

2012. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

E vitamin, cink, szelén elengedhetetlen a spermaképződéshez.

Nálunk a páromnak volt egy herevisszér műtéte, utána javult a sejtek alakja, de a mozgás nem volt a legszuperebb (mondjuk a mennyiség az rendkívülien jó volt), az orvos javasolta a FER14-et, ez egy elég drága vitaminkészítmény, de sikerült a baba (igaz, azóta missed ab lett, de legalább 2,5 év után sikerült).

Miért gondolod, hogy csak a dohányzás lehet a sikertelenség oka? Te voltál már orvosnál? Legalább egy hormonlabort csináltass Te is, csak megnyugtatásképpen.

Nekem például magas volt a prolaktin szintem, 4 hónap Bromocriptin szedése és a párom 2 hónap FER14-ével sikerült a nagyon rég várt baba.

(Ja igen, és férfiaknak a kádas ülőfürdő, vagy termálfürdő szigorúan tilos! :) )

2012. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
első vagyok, válaszom: nem a stressz miatt. Jól élünk, boldogok vagyunk, akkor még csak ugye a lányunkkal, nem stresszeltük magunkat a babaprojekten( bár belül azért minden hónapban ott volt a mi van ha..). 7 évig a lányom hallani sem akart kistesóról, majd amikor sorra születtek az iskolatársai testvérkéi, hát ő is elgondolkozott, hogy szeretne nővérke lenni. Nem tudjuk, hogy köze volt-e ennek a mondatának hozzá,(szerintem igen) de következő hónapban lett pozitív a teszt:-) persze, megviselt minket, mert kezünkben a pozitív teszttel rendesen kibőgtük magunkat, valószínű az elmúlt 8 év felgyülemlett "feszültségét, sikertelenségét" adtuk ki magunkból. A dohányzás a doki szerint nem befolyásolja a fogantatást, utalva arra, ha kényszeresen kell abbahagyni a dohányzást, a stressz nagyobb bajt okozna, mintha elszívná a napi adott cigijét.
2012. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!