Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki pár alkalom...

Van itt olyan, aki pár alkalommal drogot használt és teherbe esett?

Figyelt kérdés

Elvetettétek vagy megtartottátok a bébit?

Orvosnak mondtátok, hogy mi a helyzet?

KÉRLEK Írjatok!


2009. aug. 11. 14:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csináltam ilyesmit, de tanultam róla.

A kezdeteknél a "mindent vagy semmit elve" érvényesül, ami röviden azt jeleni, hogy nem árt a magzatnak, vagy elhal a terhesség. Én szólnék az orvosnak a helyedben. Ennyit tudtam segíteni.

2009. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam ilyen helyzetben, de ezentúl tartózkodj az alkoholtól, cigitől, drogtól. Hány hetes vagy? Néhány héten belül kiderül, hogy mennyire fejlődik jól a baba. Valószínűleg minden rendben van vele.

Az a fő, hogy a várandósság további részében ne élj kockázatos életet. Legtöbb nő nem tudja rögtön, hogy várandós, és az ember bulizik, esetleg cigizik, szóval sok baba ki van téve káros hatásnak fogantatása körül, és ettől még egészségesen. Természetesen, ha tudod, hogy várandós vagy, ne kockáztass ilyesmit.

Szedjél folsavat, ha még nem teszed, az is sokat jelent az első 3 hónapban.

Boldog babavárást, és gratulálok.

2009. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképp mond a dokidnak,biztos jobban fogja figyelni a pici fejlődését és ezzel téged is megnyugtathat.
2009. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Egy hete kellett vna megjönnie szóval 5 hetes lehetek.

Nagyon gondolkodom rajta h megtartsam-e.

És ha vmi baja lesz??????????

2009. aug. 11. 14:50
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
mit használtál milyen gyakran,mennyi ideig?
2009. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben adnék a babának egy esélyt
2009. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Amit írtam írtam, a tudomány álláspontja, nem az enyém (betegségek, gyógyszerek, sugárzás, stb. szintén). Az orvos az elején még nem tudja a szerveket vizsgálni, pláne az idegrendszert, ha ennyire félsz akkor tényleg gondold meg, hogy megtartod-e.
2009. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg dologtól függ a baba egészsége. Legfőképpen attól mikor drogoztál és még jelenleg drogozol e?Az is számít nem e vagy függő? Meg hogy mennyi van már a szervezetedben. HA csak kiproáltad és ne olyan erősségű akkor hagyd a babát élni. Van esélye az élethez egészségesen.
2009. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Két alkalommal fordult elő, az elmult két hétvégén! Sem elötte sem azóta.

Speed volt.

De ha tudom, kis sem próbálom

2009. aug. 11. 15:12
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, beszélj orvossal, mielőtt az abortusz mellett döntesz. Ha a fogantatás utáni egy-két hétben használtál drogot, az még nem hathatott a magzatra, mert nem is voltál vele kapcsolatban, mivel még be sem ágyazódott, és nem a te testedből szerzi a táplálékát.


Ami igazán veszélyes, az a folyamatos drogozás a terhesség alatt, különösen az utolsó harmadban. Az ez általá károsodott gyerekek kisebb súllyal születnek, sérülékenyebbek, pl gyakoribb a blcsőhalál, valamint az agyi defektusok (hiperaktivitástól az értelmi fogyatékosságig). De erről még szó sincs, hiszen még csak 5 hetes terhes lehetsz.


Mikor használtál drogot, és milyet?

2009. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!