Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, ha a folyás...

Mit jelent, ha a folyás fehér, kicsit ragacsos, de fehér a széle? 8nap múlva kell megjönnie. (26napos ciklus)? Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Nem sok és hamar megszárad.(Ma már voltam itt emiatt a kérdés miatt,bocs)
2009. aug. 11. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim és az itt olvasottak alapján az a véleményem, hogy a folyásból nem lehet következtetni, mert egyéni. Nem tudom, mikor lehetett pé-d, de gyanítom, hogy még nem volt beágyazódás.
2009. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet terhesség,de tesztet még ne csinálj,mert 8 nap alatt sok minden történhet!Nemtudom,fordult már elő mensi előtt ilyen jellegü folyás?
2009. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor már nem is lesz,mert az kb2hét ugye?
2009. aug. 11. 18:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,azt hiszem a múlt hónapban is volt ilyen vizes szélü folyás.
2009. aug. 11. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A pé-től számítva 7-10 nap a beágyazódás. Miért ne lehetne még? ( vagy nem ezt kérdezted?) Ha pé-d a 12. napon volt pl., akkor még ezután lesz. Amíg nem ágyazódik be, tünet sincs.
2009. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sztem elöbb történhetett.Nem a pé-kor volt az együttlét.
2009. aug. 11. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:
De csak akkor tud megtermékenyülni. A spermiumok meg kivárják. De lehet az is, hogy a pé-is előbb volt, én csak saccoltam. :)
2009. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy a legutóbbi mensim elött történt,ami nem volt túl sok.Csak azért írtam,mert tudom,van olyan,hogy valakinek terhesen is megjön.
2009. aug. 11. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor a teszt már lassan kimutatja.
2009. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!