Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ekkora korkülönbséggel gyereke...

Ekkora korkülönbséggel gyereket vállalni, szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátom bátyjáról van szó. Tavaly volt az esküvője,ő most 26,a felesége 38. Már amikor felmerült az esküvő,mindenkit lesokkolt,hogy ekkora korkülönbséggel össze akarnak házasodni,de mivel minden oké köztük,lenyugodott a family is. Csak aztán idén szóbahozták a gyerekvállalást is (egyik félnek sincs még gyereke) és hát finoman szólva nem örült egyik fél családja sem. Nem azt mondom,hogy bántották őket ezzel,csak mindenki megdöbbent. Én nagyon jóba vagyok a fiúval,igyekeztem mellette állni,de azért én is furcsállom kicsit,én biztos nem vállalnék gyereket,de rajtuk múlik. Ti mit gondoltok?

18/L


2012. nov. 3. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit gondoltak a család, hogy soha nem lesz gyerekük. Ez van semmi közök hozzá.
2012. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám 7 évvel volt idősebb nagyapámnál. 35 évesen szült. 55 volt, amikor megözvegyült.

Szerintem hagyjátok őket. A feleség nem egy kis csitri, tudja nagyon jól h mit akar. És a korból sincs még annyira kicsúszva.

Nem a kor számít, hanem a közös célok.

2012. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj, hogy köztük ennyi év van?

Ha jól működik a kapcsolatuk, a család ezt csak kiteljesítené.

Anyukámnak egy 18 évvel fiatalabb pasija van. Nagyon jól kijönnek, lelki társak. Viszont anyukámnak nem lehet több gyermeke, a pasinak meg még nincs. Valahol mindketten szerették volna egy gyermekkel kiteljesíteni az életüket, de ők nem tehetik meg.

38 évesen még lehet több gyermeke is.

Időben egymásra találtak!

HAJRÁ!!!

2012. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már nem mindegy ha házasok? Vagy abban bízott a család hogy hátha elválnak? Mint fiús anyuka is én sem örülnék ha a fiam egy nála idősebb nővel házasodna de mit lehet tenni? A lényeg a szeretet.
2012. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó : az az igazság,hogy a fiú szülei nem nagyon szeretik a feleségét,úgy gondolják,hogy "valamivel behálózta a fiúkat,és nem hagyja élni". Kicsit meghökkentem ezen a mentalitáson,nekem nagyon jó barátnőm a felesége,de tény és való,meglepődtem,amikor bejelentették az esküvőt,én nem úgy ismertem meg a fiút,mint aki ilyen hamar lehorgonyozna valaki mellett,pláne 12 év korkülönbséggel. (3 hónap után volt esküvő)
2012. nov. 3. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdés kiírása óta eltelt 5 és fél év. Mi lett a párral? Együtt maradtak? Született gyerek.

Ez nem tartozik a témához de érdekelne, miért kell egy 38 éves nőt leírni? Nekem 38 és 42 éves korom között született a 3 gyerekem...

2018. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!