Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni menstruáció...

Teherbe lehet esni menstruáció után (kezdetétől) 7 nappal?

Figyelt kérdés
Már van egy kislányom, nála nem éreztem semmit amikor tehebe estem, csak akkor gondoltam rá, amikor már 10 napot késett a menzim. Mennyi idő után érezhetek "valamit" (mellfeszülés, hányinger...stb)? Tudom nem mindenkinél lesznek konkrét tünetek, de tesztet sem akarok még venni, mert már jópárszor potyára kidobott pénz volt...(A ciklusom egyébként 30 napos) Még egy babát viszont szeretnénk a férjemmel...

2012. nov. 4. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ha 21 napos a ciklusod, akkor van peteérés. ha 30 napos, akkor a 16. napon.
2012. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk például a mensi után a legelső napon sikerült a baba,de nekem 21-22 naposak voltak a ciklusaim és 3-4 napig volt meg!Tehát ha nem a megszokott 28 napos ciklusod van akkor lehetséges!

A rosszullét nálam a 7.héten kezdődött és a 13.hétig tartott!


25hkm

2012. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Huuuh, a 20-22 napos ciklus, elég sűrű, én azért örülök, hogy 30 naponként látogat meg a "Mikulás".

Igazából sejtetettem, hogy nagy valószínűséggel nem fogok teherbe esni, nem is mostanra terveznénk (de ha becsúszik azért örülnénk...) csak kiváncsi vagyok mik a tapasztalatok hasonló "adottságok" mellett.

2012. nov. 5. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!