Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után nem emelkedik a...

Ovuláció után nem emelkedik a hőm. Van olyan aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés

Minden reggel azonos időben, azonos ideig mérem a hőmet. A diagramon úgy látszik, hogy nov. 1-én volt az ovulációm, de viszont utána nem emelkedett meg a hőm. Van köztetek olyan, akinek ilyen volt a görbéje és sikerült neki a babóca?

Köszönöm a segítséget!

diagram: [link]

A pirossal jelölteket nem ugyanabban az időben mértem, így azok nem számítanak bele.



#hő #ovuláció #nem emelkedik a hő #nem ingadozik #nem mutatja a peteérést
2012. nov. 4. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia! hány naposak a ciklusaid? Ez az első hónap hogy méred?
2012. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sokkal valószínűbb, hogy (még) nem volt ovulációd. Miből gondolod, hogy volt?

Nagyon ritka az, hogy vkinek nem emelkedik meg a hője...

2012. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia!! 1-jén érezted az ovu fájdalmat?? vagy nem is érezted??mert nincs egyértelmű emelkedés! lehet nem is volt még ovud!!lett valamikor +-os az ovu teszted??
2012. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Köszönöm szépen hogy reagáltatok a kérdésemre.

Az a baj hogy a ciklusaim hossza nagyon változóak, hol 30 napos, hol 35 napos. Igen ez az első hónap hogy mérem. Abból gondoltam, hogy lement a hőm. Sajnos nem szoktam érezni a középidőt sem:( Már 1 éve próbálkozunk a babával, de sajnos sikertelenül:(

2012. nov. 4. 13:00
 5/11 anonim ***** válasza:

"Abból gondoltam, hogy lement a hőm. "

A hő ingadozhat a ciklus első felében, ez semmit nem jelent.

Nem is esik le mindenkinek ovu előtt. Nekem pl. még sosem esett le, csak felment.

2012. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyébként a görbe alapján előző ciklusban sem volt peteérésed, mivel a vérzés előtt is alacsony volt a hőd.

Mérj még egy hónapot, aztán orvos, mert szerintem nincs is ovud.

2012. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is mindig változik a ciklus hossza! ez nem feltétlenül jelent rosszat!!ha ez az első ciklus amit mértél nem fogja a gép behúzni az ovu idejét! még vagy 2 ciklus kell hogy tudni lehessen! egyértelmű emelkedés nincs!az előző ciklus 67 nap volt! mi történt?? hol méred a hődet?? mert szerintem ez nagyon alacsony! ovu után legalább 2-3 tized ugrás kell és még legalább 5 nap emelkedés ,hogy a gép behúzza az esetleges ovu napját! de átlagosan mindig vagyis nagyon ritka akinek jól húzza be!3-dik voltam!!
2012. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! múlt hónapban kimaradt a menstruációm, és közben valamikor elkezdtem mérni. Diagram: [link]

ez a múlt havi.

minden reggel ugyanabban az időben, szájban mérem. már kezdek elkeseredni. Év elején a nőgyógyászom Premens tablettát javasolt, hogy rendszerezzük a ciklusom. Nagyon összezavarta, ezért abbahagytam.Most gondoltam mérem a hőmet, hátha csak egyszerűen nem jókor vagyunk együtt. De már elkeseredek...

2012. nov. 4. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem pajzsmirigy alulműködésed van! Nagyon alacsony az alaphőd. Ha mész dokihoz mondd el neki, és hátha elküld egy tsh vérvételre. Így tényleg nem fogsz teherbe esni. Nálam ez volt a baj. A pajzsmirigy alulműködés tünetei, állandó fáradékonyság, száraz bőr, ritka menszesz, meddőség, székrekedés... nézz utána ha van kedved, remélem segítettem némit.
2012. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az alaphő nem olyan alacsony, csak éppen nincs ovuláció.
2012. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!