Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit gondoltok? Lehetek...

Ti mit gondoltok? Lehetek terhes? Szorítanátok nekem?

Figyelt kérdés
Október 13-án volt az utolsó mensim első napja, tehát a mai, elvileg a ciklusom 24-ik napja. Többször is voltam védekezés nélkül együtt a párommal. Tegnap óta ég a gyomrom, és mindjárt megjön érzésem van, pedig legfeljebb 1 nappal hamarabb szokott ez az érzés leghamarabb jelentkezni a menzeszem előtt. A ciklusaim általában 28 naposak, legalábbis voltak, fél éve volt egy vetélésem, azóta 26-27 naposak inkább. A mellem nem feszül, nem érzékeny, pedig legutóbb, mikor babát vártam, az volt. Mit gondoltok? Szerintetek mikor érdemes leghamarabb tesztelnem?

2012. nov. 5. 14:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi, és a mindjárt megjön érzésem is elmúlt. Azonkívül nincs semmi terhességre utaló jel. Nem érzem furcsán magam, talán csak annyi a különös, hogy nem kívánom a szexet, érzékeny vagyok a durvább érintésre ott lent. Nem hinném, hogy babát várnék, legutóbb ilyenkor már éreztem... Nem merek tesztelni, félek a csalódástól.
2012. nov. 11. 10:50
 22/27 anonim ***** válasza:
Tesztet akarunk!!!!!!!!!! Tesztet!!!!
2012. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Tesztelj!!! Már ki kellene, hogy mutassa, mi a helyzet odabent. :) Majd írj!!!! :)))
2012. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
kiszámoltam egy oldalon és elvileg 10-én kell megjöjjön a kövi. mensid, ha nem jött meg terhes vagy! És 8-án már kimutatja a teszt, hogy terhes vagy ezért tesztelj!!!
2012. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Vasárnap teszteltem egy pozitívat! Nem igazán akartam elhinni, ezért elszaladtam a boltba egy két db-os más márkájú tesztért, és a hétfő reggeli szintén pozitív lett:) Ekkor már elhittem, de azért megcsináltam a harmadikat is, ha már volt egy, ma reggel, és természetesen az sem mondott mást. Csak az a furcsa, hogy az elsőnél ekkorra már erősödött a szaglásom, és a gyomrom is égett egy picit, most meg semmi ilyesmi egyelőre... Habár azt tudom, hogy minden terhesség más és más, úgyhogy kezdem ezt elfogadni. Inkább örülnöm kellene, a babának is, és annak is, hogy még jól érzem magam. Csak a méhem és a csípőcsontom környéke feszül picit, és olykor megfájdul a derekam.

Azt hiszem jövőhéten érdemes leghamarabb orvoshoz mennem, de múltkor is ebben az időben még elküldött, mert nem igazán látott semmit (csak petezsákot, természetesen, de szívverést nem), úgyhogy ha minden rendben lesz, talán két vagy három hét múlva megyek el vizsgálatra. Addig is veszek MagneB6-ot, és valamiféle multivitamint, folsav maradt múltkorról. Vigyázok magunkra, puszi nektek :)

2012. nov. 13. 15:58
 26/27 anonim ***** válasza:
NAGYON NAGY GRATULÁCIÓ!!!:)) Pici irigység van bennem....:), nekem még mindig nem jött meg, pénteken teszteltem utoljára akkor negatív volt, még várok pár napot!! Sok egészséget a babaváráshoz!!!:))
2012. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszi

Azért neked is, és a többieknek is szorítok.

:) :) :)

2012. nov. 13. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!