Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés és Missed Ab után...

Vetélés és Missed Ab után "milyen" volt a mensitek?

Figyelt kérdés

Július 20.-án volt Missed ab műtétem, és sajnos szeptember 2.-án egy vetélésem. (Igen, nem vártuk ki a 6 hetet)


Szóval május 31. után az első rendes menzeszem október 2. volt a következő pedig okt. 26.-án.


A problémám nem is azzal van, hogy nagyon rövid a ciklusom, mert az régen is ilyen volt. Hanem azzal, hogy iszonyatosan görcsöltem mind a két mensi alatt, mintha újra elvetélnék (de biztosan nem), és nagyon élénk színű vér volt, nem olyan normális sötétebb bordó színű, hanem inkább élénk vörös.


Lehet, hogy ez normális? Vagy inkább menjek el dokihoz vele? Nektek milyen volt a színe? Ti görcsöltet ennyire?



2012. nov. 5. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem október 5.-én volt a műtétem mert nem volt szívhang, tegnap jött meg először...


nem görcsölök csak magamhoz képest sokat vérzek :S nekem is élénk vörös..

az elején volt egy pici mensis érzésem de nekem egyáltalán nem fáj a hasam...


ha nagyon görcsölsz én inkább megnézetném magam dokival de szerintem normális is lehet...


a kontrollok alkalmával mindent rendben találtak?

2012. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosod normál is e és ha ő úgy gondolja akkor menj el hozzá. Bár nekem nem volt vetélésem és abortuszom de szülés után nekem is erős görcseim voltak.
2012. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezektől eltekintve, kb. 5-6 napig tartott, mint előtte, és igaz több volt, de nem sokkal... a mennyiség nem hasonlított a vetélősre.. akkor szó szerint ömlött belőlem a vér.

A műtét után 3 héttel már mindent rendben találtak, a hcg is kiürült, és ultrahangon is minden rendben volt.

A vetélés óta egy tesztet csináltam ami negatív volt, de még őszintén nem voltam orvosnál, mert még nem voltam képes elmenni, mert már kicsit rossz érzésem van ha oda kell mennem.. Az első terhességnél 2 naponta vizsgáltak, vérvétel ultrahang... és még nem sikerült teljesen feldolgoznom... de remélem hamarosan el tudok menni...

2012. nov. 5. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem biokémiai terheség után amikor végül is elvetéltem az sokkal rövidebb ideig tartzott, 2 nap volt az egész, de ömlött a vérem. De akkor már napokkal azelőtt elhalt a terhesség. A következők azóta normálisak.

Ne okold magad hogy nem vártátok ki a 6 hetet, nem biztos hogy volt köze hozzá. Sokan vannak akik nem várják ki, és remdesen megszülik a kisbabájukat.

2012. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértést, nagyon kedves vagy, de tudod mikor visszamentem az orvoshoz már terhesen nem volt ilyen kedves a fogadtatás.. :( de leginkább akkor nem mikor befeküdtem..
2012. nov. 5. 16:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, remélem azóta nektek már sikerült helyre jönni kicsit, bár nem hiszem, hogy ez teljesen lehetséges.
2012. nov. 5. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom ami történt!Nekem kémiai terhességem volt,petezsák nem!

Sajnos mikor megjött alig volt meg abban a hónapban!Görcsöltem,mit állat(fel is hívtam a dokim berendelt egy UHra)!Következő hónapban már ugyanolyan volt a mensim,mint azelőtt!

Ha nagyon aggódsz,akkor hívd fel a dokid!

2012. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon! Olyan nagyon nem aggódok, mert amúgy rendes menzesznek tűnt.
2012. nov. 8. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!