Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mindkét fél egészséges...

Ha mindkét fél egészséges miért nem sikerul a terhesség?

Figyelt kérdés

Ugyértem ha egyikunknèl sem talàltak problèmàt? Ha odafigyelunk az idozitésre, a vitaminokra, egészséges tàplàlkozàsra ès èletmodra,szeretjuk egymàst,a stresszt is (màr amennyire lehet manapsàg :)) probàljuk kiiktatni...Mit lehet mèg ilyenkor tenni? Van ennek valami biologiai vagy bàrmilyen màs magyaràzata? Egyszeruen csak "igy van megirva?" Meddig lehet "turelmesen" vàrni, hogy ne menjen àt az egèsz gorcsolèsbe? Egyszeruen mit lehet mèg tenni?

(Csak azt ne irjàtok, hogy majd jon ha nem szàmitunk rà...meg hasonlokat. Olyan màr nem lesz :( )

Mit tehetek? Semmit? (1 sikertelen terhesség, 16 sikertelen honap)


2012. nov. 6. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia. Mi ugyanebben a cipőben járunk. Még azt is meg lehet próbálni, hogy ha esetleg mindig este vagytok együtt, akkor reggelre vagy délre áttenni az együttléteket (főleg a ciklus közepén).
2012. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, szerintem erre nincs ésszerű magyarázat.

A párommal mi is egészségesek vagyunk, nekünk pontosan 2 év után sikerült.

Igaz, kérted, hogy ne írjuk, de valóban akkor jön, amikor nem számítsz rá. (nekünk így volt)

Én már nagyon rágörcsöltem a végén a dologra, így egyik nap elhatároztam, hogy egyszerűen nem foglalkozok a babvárás, teherbeesés témával. A hőmérőt, füzetet a fiókba dugtam, utaztunk a férjemmel nagyon sokat, új hobbím lett, ami rengeteg időt igényelt, buliztam, túlóráztam...

A sok dolog közepette azt sem vettem észre, hogy 10 napja késik (bezzeg előtte...percre pontosan tudtam, mikor nem kellene megjönnie). Pozitív lett a tesztem. Most 2 éves a fiunk.

Erőt, kitartást kívánok neked! Sikerülni fog!

2012. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

RENDSZERES sportot kihagytad a felsorolásból. Férfiaknál különösen fontos, valamilyen rendszeres (min. heti 3-4 alkalom) fizikai megterhelés.

Mert szép és jó, hogy egészségesen étkeztek, vitaminokat szedtek, de ha egész nap a gép/TV elött megy a punnyadás, akkor az nem sokat ér.

Kis-nagy esti séták, kocsiig való gyaloglás, busz után való futás, nem nevezhetö testmozgásnak!

2012. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok, biciklizem èvek ota ès futok, heti 3-4x...Kihagytam valoban, de nem gondoltam, h ez fog pont feltunni :) De sportolok ès odafigyelek erre. A fèrjem tèny, hogy nem sportol, de fizikai munkàt vègez, nincs vele egèszsègugyileg problèma.
2012. nov. 6. 14:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az, hogy egészségesek vagytok? mIlyen vizsgálatokon voltatok?
2012. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
En nogyogyàszat, endokrinologia (ahol minden hormont megnèztek, meg pajzsmirigyet, terhelèses cukor..) Fèrjem sperma vizsgàlaton. Miért, mèg hovà menjunk esetleg?
2012. nov. 6. 14:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 1-2x fuss csak, a biciklizést meg hanyagold. Én nem a sport ellen vagyok, de a beágyazódást nemcsak belső okok, külső okok is meggátolhatják. Rázkódás, sok fizikai aktivitás stb.
2012. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Én pont akkor lettem terhes, amikor elmentünk nyaralni, boboztunk, strandon hatalmasakat csúszdáztunk, olyan városnéző kisvasúton voltunk, ami kirázta a lelkünket is, gondoltam, na most sem jön össze tutira.

És eddig mindig azt gondoltam, hogy ez hülyeség, de tényleg akkor jött össze, amikor nem néztem a pét, nem azért voltunk együtt, mert kell, és el is felejtettem, hogy már napokkal azelőtt meg kellett volna jönni.

2012. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ezt ,,a kulso ok megakadalyozhatja a beagyazodast,,

ez komoly butasag hiszen a beagyazodas nem palackba tortenik e babat nem lehet kirzani hiszen akkor szex es biciglizes es nem kell hormonos fog gatlo Ha egy baba megtapad meg a cetrifugaba valo ules sem razza ki.

Sport segit teherbe esni terhessen jobb kondiciot ad es konnyebb szulest.

Neha az elso baba 2 ev mira osszejon ez normalis dolog.Turelem varni kell foelg ha szervi okot nem talaltak

2012. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha nem biciglizést , nem biciKlizést írsz, kedves előző, jobban elolvasom mit írtál le.
2012. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!