Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfáztam folyik az orrom,...

Apanacsi kérdése:

Megfáztam folyik az orrom, fáj a torkom Étvágyam se igazán van Mit tanácsoltok a héten menjek iskolába vagy maradjak otthon? Meg a másik egy osztálytársam meg egy másik gyerek elvileg megakar fürdetni a hóban ( lehet, hogy csak viccből írták)

Figyelt kérdés
Ha nem lennék beteg bemennék iskolába csak így nem igazán szeretnék
2012. febr. 7. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, maradj otthon! Igyál meleg citromos-mézes teát, egyél sok C-vitamint.
2012. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy gyenge, max. 37,5 a hőd és csak időnként, és nem fáj a torkod elviselhetetlenül, akkor semmiképp se maradj otthon ennyivel. Én bizonyos években elértem volna a 250-et, ha ennyivel otthon maradok. Ez még nem betegség, talán csak állapotnak mondható.


De ha gyenge vagy, nagyon-nagyon náthás vagy, nagyon-nagyon fáj a torkod, lázas vagy, akkor viszont maradj otthon.



Amit javaslok, hogy gyógyszert ne szedj - kivétel ha rosszul vagy és orvos írja, az is más :D -, hanem csak népi gyógymódokkal kúráld magad.

2012. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már csak azért is menj suliba, ha csak enyhébbek a tünetek, mert a torokfájás elmúlik 1-2 napon belül, szerintem az étvágytalanság is enyhülni fog. Akkor otthon maradsz orrfolyással?
2012. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!