Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez valóban így van? Köszönöm...

Ez valóban így van? Köszönöm ha válaszoltok.

Figyelt kérdés

"Peteérés után a méhszáj fönt marad, bezárul és megkeményedik. Mensi előtt meg leszáll és kinyílik."


Aki TISZTA kézzel végez méhszáj vizsgálatot, az mit szokott peteérés után, illetve mensi előtt érezni? Megosztanátok velem az észrevételeiteket?


(Negatív hozzászólásokat nem kérek..)


2012. nov. 8. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Igen, így van. Peteérés körül kicsit lejjebb kerül, és puhább lesz, várja a kiskatonákat. Utána feljebb húzodik, keményebb lesz, h az esetleges terhességet védje. (meg amúgy is, ha nem vagy terhes)

Persze azt tudni kell, h milyen alapállapotban, mert vkinek eleve lejjebb van, vkinek meg fentebb. Szóval egyszeri vizsgálat kevés ehhez.

2012. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

"Aki TISZTA kézzel" ....

Es azt te honnan latod,hogy tiszta a kezed?

Latod a lathatatlan bakteriumokat?

Akkor latnad az AIDS-et,kulonbozo gombafajtakat,condylomat...stb.

NE turkalj magadban...semmi ertelme,hidd el...

2012. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen,de laikusként elég nehéz megállapítani a különbséget.

Peteérés meghatározásánál érdemesebb az egyéb jeleket (folyás, ovulációs fájdalom) figyelni. Teherbeesést meg szintén érdemesebb teszttel meghatározni.

2012. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj 2. ha Te pontoztál le, nagyon gyenge vagy! Miért, ha azt mondják "tiszta kézzel nyúlj a kajához" akkor 8szor kezetmosol, h elég tiszta legyen??? Tamponfelrakás előtt 5ször mosol kezet...stb?
2012. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 sumergo ***** válasza:
42%

Persze persze, és ne is szexelj, mert a farok sem steril!

Bocsánat az offért, kedves kérdező! Úgy van ahogy leírtad, én is tapasztaltam, mert bizony turkáltam magamban, mikor az Utrogestan hüvelykúpot mélyen a hüvelybe helyeztem, ahogy azt a betegtájékoztatóban írták. A különbségre is emlékszem, hogy mensi előtt újra ki szokott nyílni, de mikor terhes lettem, akkor nem. Szóval ha egy két ciklusban megnézed, érezni fogod a különbséget.

2012. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én is egyetértek az utolsó válaszolóval...

Nem lehet mindent tökéletesen le tisztítani, baktérium mentesíteni. Egy alapos kézmosás, vagy fürdés közben és tényleg nem okozol kárt. A férjeddel, pároddal se mindig fürdés után szeretkeztek. És a nap folyamán már többször megérintette a péniszét, még sincs baj és jó esetben jön a baba, és egészséges lesz.

2012. nov. 8. 17:52
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Nos úgy látom a válaszolók nagy része teljesen egyetért az efféle önvizsgálattal...

Ezek szerint teljesen normális dolog hogy a nők napjában többször orvosi feladatot végeznek magukon.legközelebb majd a szülést is levezetik maguknak....

Nekem ez a véleményem,lehet kövekkel dobálni,de én nem bántok senkit se azt aki velem ért egyet,se azt aki nem.

2012. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tusom, hogy ezeket mi alapján intézitek na de könyörgöm saját magatokban matattok?

Totál értelmetlen. Nem mindegy, hogy milyen pózban vagy. Szerintem ezt bízzátok az orvosra. Én még ilyet nem is hallottam pedig egészségügyben dolgozom és sok extrém dolgot láttam és tapasztaltam. Na de ilyet.

Egy laikus igen is nem érzi a különbséget. Hogyan is érezhetnétek hiszen nem mutatták és tapasztaltál még ilyet.

Agyrém.

2012. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 sumergo ***** válasza:
34%

nos, én leírtam, hogy miért "matattam", nem önszántomból tettem, és igen érezni a különbséget. Most ebben mi nem hasznos? Jesszusom, akkor már masztizni sem szabad, meg aztán a gombára való hüvelytablettát se használjuk, és még sorolhatnám. Nem a ti kényes micsodátokba akar nyúlkálni a kérdező!!!!

Figyelmetekbe ajánlom a kérdés utolsó, zárójeles mondatát!!!

2012. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem totál értelmetlen ez az önvizsgálgatás. A méhszáj állapotából nem lehet megállapítani sem peteérést, sem terhességet. Max sejteni lehet, utalhat valamire. De ha biztosat akar tudni az ember, arra megvannak a megfelelő eszközök.
2012. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!