Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondjatok meg, hogy lehetseges...

Mondjatok meg, hogy lehetseges ez?

Figyelt kérdés

Majusban derult ki a pco, juliustol mar gyogyszert szedtem IR-re ami akkor meg nem volt olyan veszes. Azota leadtam 15kg-t, tartom a dietat, szedem a gyogyszert, es most kaptam meg a kontroll vervetel eredmenyet, ami sokkal rosszabb lett, mint mielott elkezdtem ezt az egeszet. A 0 perces inzulin kivetelevel teljesen el van szallva a tobbi ertekem, a cukor pedig katasztrofalis, gyakorlatilag a cukorbetegseg hataran vagyok, ugy hogy normalis a bmi indexem, gyogyszert szedek, es tartom az eloirt dietat. Magyarazza mar el valaki, hogy ez hogy a jo eletbe lehetseges????

Honapok ota kinzom magam ezzel a krva dietaval, szarul vagyok a gyogyszertol, es mindezt a semmiert????? Akkor mi ertelme volt ennek az egesznek??

Egyeduli eredmeny amit a gyogyszerrel elertem, hogy egybol visszaallt a mensim a normal kerekvagasba es laborral igazoltan van peteeresem, de az is minek, ha ilyen eredmenyek mellett ugysem tudok megfoganni.

Eddig probaltam nem tragediakent felfogni ezt az egeszet, megtettem mindent hogy jobb legyen, de ez most teljesen a padlora kuldott. Nemhogy javult, de rosszabbodott az allapotom, en ezt el se hiszem....


2012. nov. 9. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
nem keverték össze a tesztek eredményét máséval??? nagyon bosszantó lehet, tudom mit jeletn diétázni. lehet idő kell a szervezetednek amíg újra beáll, de nézd a pozitív oldalát, a mensid már rendben van ez kell a babához és sokat fogytál biztos könnyebben mozogsz, ez jót tett a szívednek, az értékek meg csak szép lassan helyreállnak, gondolom azért nagy sokk volt ez a fogyás a szervezetednek. orvosod mit mond?
2012. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hetfon megyek hozza. Nem hiszem hogy el lesz ragadtatva. Amugy 4-5 honap alatt adtam le ezt a 15 kg-t tehat nem hirtelen, es normalis dieta mellett, megcsak nem is ehezessel. Marha ezt a 160gr-os dietat nem tekintjuk ehezesnek.

Jelenleg olyan idegallapotban vagyok, mint ritkan eletemben, es azt erzem, hogy az egesz hiabavalo volt, es hogy nemhogy kozelebb, de egyre tavolabb kerultunk a babahoz. Tobbet nem tudok tenni, most pedig megyek es felzabalok egy tabla csokit.

2012. nov. 9. 09:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Jah, azt meg nem is emlitettem, hogy a cigirol is leszoktam, hogy ennek az egesz sz*rnak legyen ertelme, na aztan sokat ertem el vele tenyleg.
2012. nov. 9. 09:54
 4/9 anonim ***** válasza:
leirod ide a ket vervetel pontos ertekeit? ugy konnyebb lenne valaszolni
2012. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia! első vagyok

Csak annyit tudok még írni, hogy amikor nekem felfedezték, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, az sem ment egyik napról a másikra, hogy helyreállt a szervezetem. 6 hétig sírtam, hogy mikor áll be, akkor már terhes voltam, sokkal nagyobb volt a kockázat. Minden nap bőgtem, hogy hülye lesz a gyerekem mert rossz a tsh-m. Legyél türelmes és ne zabáld be azt a csokit :-), beletelik még egy pár hónapba lehet, ne most ad fel!! Ügyes vagy, hogy szépen fogyóztál és lassan, nekem terhesen kellett diétáznom, na az még egy pokol érzés. Szépen tegyenek helyre még a baba előtt, mert ha bbaásan fognak kezelni az mindgi nagyobb kockázatt, hidd el! sok sikert kívánok neked !

2012. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A 4 honappal ezelotti:

cukor 0: 5,8 inzulin 0: 10,7

cukor 60: 8,7 inzulin 60: 57

cukor 120: 4,7 inzulin 120: 7,4


A mostani:

cukor 0: 5,5 inzulin 0: 4,3

cukor 60: 10,9 inzulin 60: 79,3

cukor 120: 6,1 inzulin 120: 32,8


Hat ez olyan szinten katasztrofalis, hogy nem is hiszem el hogy ilyen letezik. Egyaltalan nem is ertem. Egyedul a 0 perces inzulinom javult, az osszes tobbi ertekem olyan szinten elment a rossz iranyba, hogyha mas mondana nekem ezt, el se hinnem neki.

De megis miert???? Valaki magyarazza mar meg ez hogy fordulhar elo???

2012. nov. 9. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy az előírt diétád szerint még tartottál a mostani vérvétel előtt egy késő esti vacsit. Én azt tapasztaltam, hogy ha este 8-9körül eszek, akkor sokkal rosszabb a reggeli eredményem. De! Ha tartod a diétát akkor szerintem a teherbeesés szempontjából mindegy a terheléses értéked, mert diéta meg gyógyszer mellett egy átlagos napon úgysem eszel meg 75g cukrot reggelire, ami ugye már ártana! A szervezeted azon kívül "elszokott" az édességektől, ezért is sokkolhatta most jobban a cukor. Nekem ez csak tapasztalat, nem értek hozzá, de IR-es vagyok, sok év kudarc, két vetélés után van egy 2éves tünemény fiam, és most várom a következőt. Ne add fel, most semmiképp! Gratulálok az elért sikereidhez, nagyon ügyes vagy! Azonkívül egy kicsit lazitsatok a babaprojekten, csak szeressétek egymást a pároddal! Meg majd írd meg légyszi, a doki mit mondott az eredményed okára, kiváncsi vagyok én is!
2012. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: most újra néztem az eredményedet. Nálunk/nekem sose mértek 60perceset, és ha azt nem figyelem, akkor jók az értékeid, csak egy picit magas a 120as inzulin. Mert a régin az éhgyomri alá ment a 120perces, ami rossz. Most viszont nem ment alá, hanem viszonylag jó. 60percesekhez nem értek.
2012. nov. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen az mindenképp javulás hogy a 120as nem ment az éhgyomri alá. szerintem csak idő kellneki hogy tovább javuljon... nyugi!
2012. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!