Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most teszteltem Lilly-vel...

Ha most teszteltem Lilly-vel negatívat (bár már ittam meg nem reggeli vizelet) akkor ez már biztos?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint egy hónapja kiszakadt a gumi, de csak picit és mikor észrevettük rögtön kivette. Azóta megjött, egész darabos volt. Most mertem csak tesztelni. Még van egy teszt holnap reggelre is. Már nincs akkor baba ugye?
2009. aug. 13. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100% hogy nem vagy terhes! Nyugodj meg, nincs semmi baj! Máskor kicsit óvatosabban! :)
2009. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Következő héten megyek dokihoz és íratok fel tablettát. Eddig féltem tőle, mert olyan 3 év múlva szeretnék babót, de még most nem. Viszont a sok idegeskedés sem jó.
2009. aug. 13. 10:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggeli teszt is negatív lett!
2009. aug. 14. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!