Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Szeptember 25-én...

Szerintetek? Szeptember 25-én volt utoljára a mensim. Október 26-án voltam dokinál, mivel nem jött meg meg rákszűrést is akartam csinálni.

Figyelt kérdés
Azt mondta, terhes nem vagyok, viszont van egy 16mm-es domináns follikulusom. Ez volt pénteken, onnantól szinte egy hétig folyamatosan összebújtunk. Csak hát, ki tudhatja, mikor repedt meg? Egyáltalán megrepedt-e. Viszont a héten csütörtökön olyan görcsöm, volt, hogy na mondom megjön, erre azóta is semmi. A mellem majd leszakad. Szerintetek mikor tesztelhetnék? Akik profi számolgatók, biztos tudják.
2012. nov. 10. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján. Általában mindenkinek ezt írják. Én is akkor tesztelnék, de hát nekem mindig megjön. 1x késett 5 napot, 6. nap mentem a fürdőbe tesztelni, erre megjött. Már kezdem megszokni.
2012. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!