Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó napot nekem egy olyan...

Jó napot nekem egy olyan kérdésem lenne a barátnőm 18 éves és soha nem volt még menstruációja és rendszeres nemi életet élünk hogy ö teherbe eshet attól még hogy soha nem volt menstruációja?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 19:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem muszáj...
2012. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Atyauristen!!!! Nem teljesen mesz el benne???? Hat mi, csak felig? Szerintem nektek rohadtul nem valo meg a "renceres" nemi elet, mert te alapbol tok sotet vagy hozza, a baratnod meg biztos felelossegteljes lehet, ha hagyja vedekezes nelkul megdugatni magat, raadasul ugy, hogy 18 evesen meg sosem menstrualt, es orvosnal se jart meg emiatt. Gratulalok, megerdemlitek egymast!
2012. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztek és úgy hatolsz be, időkorláttól, stádiumtól függetlenül a teherbeesést kockáztatjátok! Az első peteérésnek nincs nyoma, akármikor megtörténhet, és akkor bizony telibe találhatsz a "féltárral" is! Ha nem akartok gyereket, húzz gumit!


A barátnődnek nagyon komoly hormonális betegsége lehet, ha nem menstruál! Nem csak a későbbi családalapítás miatt fontos ez! Komoly betegség is állhat a háttérben, orvoshoz kellene mennie!

2012. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg azt tanácsoljátok nekik, hogy tegyék magukat nemzőképessé?
2012. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Dugnak, mint a nyulak. Agy meg sehol. Jo napot!
2012. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Kávétejszín ***** válasza:
86%

Valószínűleg a lány azért nem menstruál még, mert nincs 18 éves.

A kérdés "igazra" fordítva OLYAN, hogy:

"Gyerekek vagyunk még, 12-14 évesek. A barátnőmnek éppen ezért nincsenek ciklusai. Ha így vagyunk együtt, akkor még nem eshet teherbe, igaz?"

2012. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Kávétejszín ***** válasza:

Természetesen a válasz:

Nem túl jó indítás, ha 14-15 évesen már gyereket nevelsz úgy, hogy semmid nincs még (iskola, munkahely, stb.)

Várjatok még néhány évet, amíg nagykorúak lesztek, addig csak tájékozódjatok, de ne csináljátok!

2012. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a kérdés, akkor kérlek, fogd meg a barátnőd kezét és menjetek el nőgyógyászhoz, mert nagyon nem normális, hogy 18 éves és nem menstruál.
2012. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én meg jót röhögtem a kérdéseken és a válaszokon!

Jónapot!

2012. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!