Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok állandóan ideges?

Miért vagyok állandóan ideges?

Figyelt kérdés

Nem így képzeltem a terhességet, van egy 14 hónapos kislányom,aki tündéri..........volt eddig,kis korkülönbséget akartunk,össze is jött elsőre a kicsi,na azóta a nagyobbam teljesen megváltozott,hisztis,megint nem alszik,(mondjuk jön a foga is).


Én meg állandóan ideges vagyok,fáj a fejem,folyton aldunék és most voltam dokinál(6 hetes vagyok) ő is rám hozta a frászt,mert szívhangot még nem látott:(:(:(


2012. jan. 8. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Változol, a hormonok növekszenek benned, természetes, ha fáradékony vagy és ingerültebb.

A legtöbb esetben 6 hetesen még nem látnak szívhangot, szóval emiatt ne légy ideges. Attól függ, hogy mikor volt peteérésed. Mindenkinél változó, több napos eltérés is lehet, és itt az elején egy nap alatt is hatalmasat fejlödnek. Meg utána is!

A kislányod biztosan megérezte a kistesót, de neki is idö kell, hogy megszokja a gondolatát, ahogyan neked is!

Próbálj türelmesebb lenni, minden rendben lesz! Sokkal jobb a kicsinek a pocakodban, ha nem stresszeled magad!

Boldog babavárást!

2012. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!