Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés (ek) után hogy lehet...

Vetélés (ek) után hogy lehet felkészülni egy következő terhességre?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen vizsgálatokat érdemes megcsináltatni előtte, vagy mire kellene még odafigyelni? Nekem már 2 vetélésem is volt az idén és nagyon félek egy következőtől.
2009. aug. 14. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy missedem volt lassan 3 hónapja. Még egyelőre mi nem tervezzük a másik babát majd október november környékén.

De az biztos hogy a félelem az mindig bennem lesz ahogy benned is. Próbálj a pozitív dolgokra gondolni, ne gondolj a vetélésre. Szedj terhes vitamint egyél sok gyümülcsöt zöldséget és kerüld a káros szenvedélyeket. De főleg ne stresszelj mert az nem tesz jót. Csak bízz benne hogy most sikerül és boldog leszel. Kitartást és nagyon sok sikert kívánok neked! Csak pozitívan.

2009. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És volt v.milyen vizsgálatod, hogy mi okozhatta?
2009. aug. 14. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedjél folsavat a várandósság előtt, illetve az első 3 hónapban. Az megelőzi a velőcsőzáródási rendellenességeket.
2009. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi vizsgálat szerdán kiderült pénteken műtöttek.

De nem tudok semmit mért történt 11 hetes uh-ra mentem mikor kiderült. De te ne stresszelj csak pozitívan. Hidd el minden oké lesz. Szedj valami terhes vitamint pihenj sokat.

De ami a legfontosabb csak akkor vállald a babát ha már lelkileg is elég felkészült vagy rá.

2009. aug. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!