Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 3 nappal krémes...

Nemvárt előtt 3 nappal krémes fehér folyás-reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Még csak 5 hónapja próbálkozunk (bár sokkal többnek érzem...), talán most. :)


A másik kérdésem az lenne, nemvárt előtt 1 nappal érdemes-e tesztelni-aznap van a házassági évfordulónk és nagy ajándék lenne!


2009. aug. 14. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára:-)

PErsze, hogy tesztelhetsz, de ne lepődj meg, ha akkor még - lesz.

2009. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. A folyás nem mérvadó, semmit nem jelent, mindenki mást tapasztal. Pl nekem mindig ilyen menzi előtt és mikor babás lettem száraz voltam. De van akinek meg ilyen.


Tesztelhetsz, nekem nem várt előtti nap délután is kimutatta szépen a teszt a babát, de nem vagyunk egyformák, ha negatív akkor se keseredj el, van akinek meg pár nap késéssel mutat pozitívat. De megpróbálni meglehet.

Drukkolok hogy szép legyen a házassági évfordulótok! :):)

2009. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!