Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vart elott hany nappal...

Nem vart elott hany nappal mutat valos eredmenyt a 25os teszt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A 25-ös teszt leginkább csak a nemvárt napjától mutatja ki. Persze kimutathatja előbb is, de biztos eredményt csak akkortól.
2012. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a 10-es nem várt után 2 nappal let olyan halvány,hogy alig lehetett valamit látni. légy türelemmel!
2012. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi. igyekszem, csak amellett, h izgulok, vajon sikerult-e, azert is jo lenne tudni, m epp munkahelyvaltasban vagyok es minel elobb szeretnek tisztan latni:-)
2012. nov. 15. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kedden, a 15. dpo-n (vagyis a nemvárt utáni nap reggelén) teszteltem Rosmannos Facelle 25-ös teszttel és olyan erős pozitívat mutatott, hogy csak na!

Ahogy lepisiltem és elkezdett felkúszni a vizelet a teszten már jött is elő a csík! :):)

Úgyhogy tudom ajánlani ezt a tesztet, szerintem már korábban is kimutatta volna ha előbb csinálom.

Sok sikert kívánok! :)

2012. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!