Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből a csúf görbéből meg...

Ebből a csúf görbéből meg lehet saccolni, hogy kb mikor jön majd meg? Mert gondolom ez a hónap elszállt baba ügyben.

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 14. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, mert még nem volt ovulációd. PCOS vagy?
2009. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia!Nem tudok róla. Sőt a hormoneredményem jobb nem is lehetne a doki szerint.
2009. aug. 14. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ebben a hónapban nekem is ilyen volt a görbém,egyszer fel is tettem ide,és azt irták nagyon elhúzódik a ciklus,mert nem volt ovulávió.Viszont pontosan aznap amikor elvileg meg kellett volna jönnie ,meg is jött a menszim,ált nekem mindig pontos.Igy utólag szerintem a nagy meleg is bezavar,én emiatt hagytam most abba a hőmérőzést.Nem idegesitem vele magam.
2009. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi szépen, hogy irtál nekem, jó ezt olvasni, hogy nemcsak én vagyok igy. Persze, nem káröröm van bennem, csak mindig megijedek, vajon mi lehet a bajom. Igen, biztosan a nagy meleg is hatással van erre az egészre, de én még csak második hónapja hőmérőzök, ezért vagyok olyan tapasztalatlan benne. Kivánom Neked, hogy akár hőmérővel, akár anélkül, minél hamarabb sikerüljön a baba :)
2009. aug. 15. 07:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos itt nem volt peteérésed.. ezt sokan mondták és lehet hogy a nagy meleg zavart be.
2009. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a .hónapom,amikor most abbahagytam a hőmérőzést,az a helyzet nagyon bele lehet élni ebbe magunkat ,és az nem olyan jó szerintem.Megpróbálok lazábban hozzáállni ehez a baba dologhoz,hátha úgy hamarabb jön:-)))

Ajánlom Neked is!

2009. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3. HÓNAP BOCSI:-))
2009. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm, hogy irtatok, akkor várok tovább...úgy látszik most a nemvártat, és remélem jövő hónapban meg a két csíkot :)

2009. aug. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!