Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napja késik! Szinte alig...

14 napja késik! Szinte alig észrevehető nagyon halvány csík volt a 41-ik napon, nem is vagyok benne biztos. Ha terhes lennék nem kellene egyértelmű pozitívnak lennie ennyi késés után?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt szintén 14 napot késett, de most semmi jele a mensinek. Fáj a derekam, és szurkál hol a jobb, hol a bal petefészkemnél,néha középen, és pici görcsölés minden nap. Melleim pár napig feszülnek,utána pár napig semmi. A mellbimbóim extra érzékenyek voltak a múlt héten, mostmár tűrhetőek...Párszor érzékeny voltam bizonyos szagokra,de más semmi különös. Mindjárt megjön érzés most is van, meg a múlt héten is pár napig. Terhes lehetek, vagy hormonzavar lehet? Tudom,nem vagytok jósok, de hátha valaki volt már hasonló cipőben. Előre is köszi!
2008. okt. 21. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tüneteim voltak és most 11 hetes vagyok.:)
2008. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is voltam/vagyok.A tesztem nekem is halvány.Nekem már 54.napja késik.Ma töltöm be a 6.hetet.Mult héten voltam uh-n,és semmit se láttak,csak petezsákot.Ma megyek uh-ra.Szorítsatok nekem,légyszi!!!Most reggel teszteltél??Várj pár napot,erősebben fog látszani.A derékfájás,mellfeszülés,hasszurka nekem is volt.de már csökkent.
2008. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet keson volt peteeresed es keson fogant a baba. Plusz minden terhesseg mas, minden noi szervezet mas, van akinel nagyobb utemben emelkedik a HCG, van akinel nem. Nogyogyaszomnak volt olyan paciense, akinek SOHA nem lett pozitiv a terhessegi tesztje, pedig terhes volt es meg is szuletett a baba egeszsegesen. :) Kivetelek mindig vannak, lehet nalad is hasonlo van. :)
2008. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a teszt halványan is de pozitív, érdemes hinni neki, mert a tesztek pozitív eredménynél nagyon ritkán adnak fals eredményt. Általában az szokott előfordulni, hogy koraterhességnél adhat negatív eredményt és csak később ad pozitívat. Bizony lehet hogy babás vagy!!!
2008. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem Baby rapid HCG teszttel,ami 25-ös érzékenységű és egyértelmű negatív lett :((
2008. okt. 22. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!