Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fura szagú váladék, lehetek...

Fura szagú váladék, lehetek babás? Help, please!?

Figyelt kérdés

Fura szagú váladék távozik belőlem, de nagyon kevés, viszont nagyon fura szaga van. 27-ére nem várom, viszont fájnak a melleim, néha émelygek, és hasszurkám van. Nagyon szeretnénk már babát, de nem tudom, hogy ez a fura szagú váladék jelent e valamit? Akár bajt, akár babát?

Kérlek segítsetek, nagyon letörtem. Köszönöm.


2012. nov. 19. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenhol azt írják, hogy ha szagtalan, akkor nem jelent rosszat. Ebből kiindulva, gondolom, ha szaga van, akkor az nem jó. Nekem minden terhességemnél volt bő fehér krémes váladék, de annak nem volt szaga. Szerintem ez nem jelez babát, hanem inkább fertőzést.
2012. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tuneteim ugyan ezek en 28.ra nem varom... belolem is nekem neha ilyen feheres neha pedig ilyen nyalkas...es hat fura szagu... remelem en is hogy baba es szuurkolok neked, majd ird meg hogy mit teszteltel:-)
2012. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Második: én is szorítok érted, majd megírom, de még nem tudom, hogy mikor teszteljek. Félek, hogy nem bírom ki 27-ig, viszont csalódni sem szeretnék. Te mikor gondoltad, hogy tesztelsz?

2012. nov. 19. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
2. vagyok bocsi en nem mondanam h budos csak olyan furi... ami kellemetlen szagu az szereintem se jelent jot :-(
2012. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Megvarom a nem vartat ha nem jon meg akkor tesztelek.. sokszor csalodtam mar en is :-(
2012. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!