Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek sikerult teherbeesni:ha...

Anett### kérdése:

Akinek sikerult teherbeesni:hasznalt e sikositot, es szerelmeskedes vegen volt e 30 perces agyban maradas, esetleg "gyertyaallas"?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.Ha minden rendben a két ember egészségi állapotával,akkor nem szükségesek ilyen"babonák"használata.Én fölpattantam minden egyes alkalom után és mentem wc-re.Mégis sikerült teherbe esnem.
2012. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
52%
Mi köze a síkosítónak a teherbe eséshez? Nem volt nálunk sem semmi ilyesmi.
2012. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Miért károsítják a spermát a síkosítók?

A WHO ajánlása szerint a spermiumok mozgásához és maximális túlélési idejéhez az ideális környezet pH értéke 7.0 és 8.5 között van. Ovuláció idején a hüvelyváladék pH értéke pontosan ebbe a tartományba esik - így segíti a tested a teherbeesést. Ha a spermiumok alacsonyabb pH értékű (savas) környezetbe kerülnek, akkor az mind mozgékonyságukra, mind életképességükre káros hatással van."

2012. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerekemmel "gyertyaálltam", és az egyik azonnal, a másik másodszorra sikerült:) De ahogy az első válaszoló is írja, valójában nem ezen múlik. Engem viszont megnyugtatott a helyzet, meg közben kellemes zenére relaxáltam, de ez inkább nekem volt jó érzés, nem a teherbeesés szempontjából elengedhetetlen kellék:)
2012. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! A sikositot azert kerdeztem, mert olvastam h elvileg lassitja a spermakat, es az erdekelt volna h ha valakinek megis sikerult teherbe esni ennek hasznalata mellett. V h jobb e tenyleg kerulni?
2012. nov. 20. 06:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónapig próbálkoztunk, ovuteszttel, célirányosan, de használtunk síkosítót és nem jött össze. Aztán elfogyott a síkosító és nem vettünk újat, 3. hónapban összejött a baba. Nem gondoltam erre míg nem olvastam egy cikket amiben benne volt, hogy károsíthatja a spermiumokat a síkosító. Nem tudom, hogy van-e összefüggés vagy csak véletlen volt...
2012. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!