Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött be a gyertyaállás...

Kinek jött be a gyertyaállás póz szex után? Tényleg hatásos ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
Már több hónapja próbálkozunk és még semmi. Gondoltam most ebben a hónapban megpróbálom.
2011. aug. 24. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a lovagló póz jött be fekvés nélkül, utána 1 órás kádfürdővel. :)

Amíg mindenféle praktikával próbálkoztunk, addig nem jött össze, a gyertyaállással sem, de amikor feladtuk a görcsös akarást és csak élveztük a dolgot (olyan jó még soha és azóta sem volt), rögtön sikerült a most 10 hónapos babánk!

2011. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem bejött, aztán, hogy ettől vagy nem azt nem tudom! Sok sikert!

2011. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekunk nem jott be, pedig anyam is ezt tanacsolta. Inkabb az ovulaciot neztem, igy most van egy 22 hos fiam es 22 hetes vagyok a lanyunkkal.
2011. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Én is nézem az ovum, és közben gondoltam ezt sem árt kipróbálni.

2011. aug. 24. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 9 hónap után sikerült a kislányunk.Én is kipróbáltam de nekem nem jött be.
2011. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 honap sikertelen probalkozas utan a 3-ik honapban sikerult gyertyaallassal+Gyuri bacsi gyogyteajaval.35hetes kismama
2011. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!