Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a hasam 2 hete 36,9 és...

Hédi26 kérdése:

Fáj a hasam 2 hete 36,9 és 37,1 között van a hőm lehetek terhes? 27 én kellene megjönnie

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 11:49
 1/3 gabszem ***** válasza:
nekem a mensi elötti héten sokat fájt a hasam és terhes lettem. Remélem nálad is így lesz!
2012. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon remélem mert nagyon szeretnénk a babót

csak az a baj hogy a mellemből meg előtej szerű jön és fáj is

2012. nov. 21. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindennap felteszel egy vagy tobb kerdest is. Nem kellene ennyire ragorcsolni probald meg elfoglalni magad valamivel, mert igy bele fogsz bolondulni. Az "elotej" szeru valadekot pedig magas prolaktinszint okozhatja, en mindenkeppen kivizsgaltatnam magam emiatt, mert igy az sem biztos hogy van peteeresed, ami a teherbeeses feltetele. Akkor pedig hiaba gorcsolsz itt minden nap, akkor se leszel terhes, vagy csak nagyon nehezen, es ezzel a veteles kockazata is nagyon magas. Nem ijesztgetni akarlak, csak szoltam, hogy ne menjen feleslegesen az idod.
2012. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!